Kapat

Hayvan Desenli Motifli Lif Örnekleri

Anasayfa
Lif Modelleri Hayvan Desenli Motifli Lif Örnekleri

Örgü ören bayanlar için en kolay olan ve en çok tercih edilen örneklerden bir tanesi de lif modelleridir. Bu modeller isteğe göre tığla veya şişle örülebilmektedir. Hayvan motifliler işlenirken, motifler örgülerin içlerinde olmaktadır. Belli örnekler ile ördek, balık, yengeç, köpek, kedi, kuş, baykuş, uğur böceği, kuğu, tavuk, civciv gibi hayvanlar motiflerde işleyebilirsiniz.

Hayvan motifli lif modelleri çeyizler için veya değişiklik olması açısından örülmesi dışında, çocukların banyoya alıştırmak için yapılmaktadır. Genellikle küçük yaştaki çocuklar banyo yapmaktan çok fazla hoşlanmazlar. Banyo saatleriniz hem siz hem de çocuklarınız için çok zorlu ve işkenceli bir hale geliyorsa birbirinden güzel modellerle çocuklarınızı banyoya alıştıra bilirsiniz. Kolay ve ucuz yapılan lifler, çocuklarınızın ciltleri için yumuşak tercihler olmakla birlikte, banyo saatlerini eğleneli kılmaktadır. Eğlenceli saatler geçirirken mutlu olan çocuklarınız sayesinde banyolar sizin içinde oldukça keyifli hale gelecektir. Bu aşamada lifler üzerinde bulunan motiflerle, çocuklarınız vakit geçirip oyun oynarken, sizde kolay çocuklarınızı yıkaya bilirsiniz.

Hayvan desenli lif örnekleri yaparken tığ veya şiş hangi eli işi tekniğini daha kolay yapabiliyorsanız, onu tercih edebilirsiniz. Lif örneklerinden en çok tercih edilen modeller, kurbağa modeli, uğur böceği modeli, balık modeli gibi modellerdir. Bu örnekleri sizler de hem kız hem erkek çocuklarınız için rahatlıkla yapabilirsiniz. Renklerini dilediğimiz gibi belirleyebileceğiniz örnekleri, çocuklarınız dışında, hediyelik olarak da yapabilirsiniz.

Hayvan Desenli Motifli Lif Örnekleri

Lifler, şüphesiz bütün evlerin banyolarında, eskiden beri baş köşede yerini koruyan örgü el işi örneklerindendir. Yeni sezonların farklı tasarım ve motiflerinden liften hayvan modeli örneklerini tüm bayanlar tercih edilebilir. Çeyizleriniz, hediyeleriniz ve evleriniz için birbirinden güzel desen ve motiflerin bulunduğu lif örneklerini  bu senede sevdikleriniz için yapabilirsiniz.Modelleri isterseniz bir tek lif içerisinde de birleştirerek tasarlayabilirsiniz. Tamamen sizin hayal gücünüze bağlı olarak bir birinden güzel desenler ve lif örnekleri tasarlayabilirsiniz Şimdi sevdiklerinizle  güzel günlerde, kullanabileceğiniz örnekleri inceleme zamanı.