Kapat

İğne Oyaları 2018

Anasayfa
İğne Oyası İğne Oyaları 2018
İğne Oyaları 2018

İğne oyaları 2018 modelleri arasında çok güzel örnekler bulunmaktadır. İğne oyası örnekleri ile yazma, havlu kenarları yapma zamanı!

İğne oyası örnekleri arasında çok güzel 20 adet modeli sizlerle paylaştık. Modellerin hepsini beğeneceğinizden eminim. Bu örnekler ile yazma kenarlarını süsleyebilirsiniz. Yakından incelerseniz örnekleri rahatlıkla yapabilirsiniz. Oya örnekleri ile başörtülerinizi süsleyebilirsiniz. Sürekli aynı oyaları yapmaktan sıkıldıysanız ve yeni örnekler öğrenmek istiyorsanız bu modeller tam da size göre. 2018 iğne oyaları arasında en güzel modelleri sizler için bir araya topladık. 2018 modelleri söylememizdeki amaç bu modellerin çok yeni olmasıdır. İnstagram macrocoro9 profilinin yapmış olduğu bu örnekler için kendisine teşekkürü borç biliriz. İsterseniz kendisi ile iletişime geçip satın alabilirsiniz de.

iğne oyaları 2018

iğne oyaları 2018

Havlu Kanarlarını 2018 İğne Oyaları ile Süsleyin

Havlu kenarlarını süslerken oy modelleri kullanırız. Bu oya modelleri kimi zaman iğne oyaları oluyor, kimi zaman ise tığ oyaları oluyor. Eğer tığ oyaları ile süslemek isterseniz buradaki tığ oyalarına göz atınız. Fakat iğne oyası ile süslemek isterseniz aşağıdaki 20 adet oya modeli arasında beğenmiş olduğunuz model mutlaka bulunacaktır. Bu modelleri hep tülbent kenarı dantelleri için hemde havlu kenarı dantelleri için kullanabilirsiniz.

20 Adet iğne oyaları 2018 örnekleri

Yukarıda incelediğiniz iğne oyaları hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. Eğer yazma ve havlu yaparsanız bizimle paylaşırsanız seviniriz.  Eğer oya yapmayı bilmiyorsanız Anlatımlı İğne Oyaları sayfasındaki analtımlı modelleri inceleyerek öğrenebilirsiniz. Yeni hobiler sitemize sürekli iğne oyaları ve anlatımlı oyalar eklenmektedir. Bizi takip ederseniz birbirinden güzel modelleri kaçırmamış olursunuz. 11 Adet Anlatımlı Oya Örnekleri sayfasındaki anlatımlı oyalara da göz atabilirsiniz. Daha fazla iğne oyaları için bizi takipte kalın.