İğne Oyası Büyük Havlu Kenarı Danteli Yapılışı

Büyük el havlularını süslemek istiyorsanız iğne oyası büyük havlu kenarı danteli yapılışı konusunu mutlaka incelemelisiniz!


İğne Oyası Büyük Havlu Kenarı Danteli Yapılışı

Büyük el havlularını süslemek istiyorsanız iğne oyası büyük havlu kenarı danteli yapılışı konusunu mutlaka incelemelisiniz!

Büyük havluları süslemek için iğne oyası ile yapılan oyaları kullanabilirsiniz. Biraz zahmetli bir iştir iğne oyası işi, fakat bir çok bayan iğne oyasından vazgeçemiyor. Havlu kenarlarında sadece iğne oyası kullanan bayanlar var. İğne oyasının da hakkını yememek lazım, havlulara çok ama çok yakışıyor. Çeyiz bohçalarında da iğne oyası ile yapılan el işlerine mutlaka rastlarsınız. Havlular, yazmalar, namaz örtüleri, danteller gibi bir çok iş iğne oyası ile yapılış çeyiz bohçalarına konuluyor.

Büyük havluların kenarlarını da iğne oyası ile süsleyebilirsiniz. İğne oyası ile yapacağınız çiçek oyaları ile çok güzel süslemeler yapabilir ve havluya bambaşka bir görünüm katabilirsiniz. Fiyatları dudak uçurtan iğne oyası havluları siz kendiniz yapmak istersiniz diye sitemize yapılışını ekliyoruz. İğne oyası büyük havlu kenarı danteli yapılışı resimli anlatımlı olarak sitemize eklenmiştir. Ayrıntılı olarak resimleri incelerseniz bu güzel havlu kenarı dantelinin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Havlu kenarları sayfasında daha önce bir çok modelin yapılışını paylaşmıştık. Fakat böyle büyük ve ağır bir örneği ilk defa paylaşıyoruz. Eğer sabrınız var ise ve iğne oyasını seviyorsanız bu örneği yapmanızı öneriyoruz. Çok gösterişli bir örnek olan bu oya örneği biraz zaman alıyor fakat sonucunda çok güzel bir kenar danteli ortaya çıkıyor.

Büyük havlu kenarı danteli yapılışı 24

İğne oyası büyük havlu kenarı danteli yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
81 Sorgu Yapıldı. 0,523 Saniyede Olu