İğne oyası el ve yüz havluları

Birbirinden güzel ve farklı iğne oyası el ve yüz havluları resimlerini detaylı  bir şekilde inceleyebilirsiniz. Bambu havlulara uygulanan iğne oyaları!

İğne oyası ile yapılan yumuşacık havlular son zamanlarda daha çok tercih ediliyor. Çeyiz bohçalarında mutlaka bulundurulan bu havluları bayanlar kendileri yapılıyor. Yeni oyalar ile süslenen iğne oyası havlular kategorilere ayrılıyor. Mutfak havluları, el havluları, yüz havluları ve banyo havluları…

Şimdiki konumuzda el ve yüz havlularını paylaşacağız. İnce işçilik ile yapılan ve iğne oyasını en iyi şekilde kullanan bayanlar tarafından yapılmış havluları sizlerle paylaşalım dedik. Yeni havlu yapacağınız zaman bu iğne oyalarını incelemenizi öneriyoruz. Fiesta bambu havluların kenarları süslenerek tamamlanmış olan bu modelleri çok beğeneceğinizi umuyorum. Havlu kenarları sayfamızda paylaşmış olduğumuz havluların en kaliteli olanlarını sizlerle paylaşmak istedik.

Yumuşacık olan bambu havluların süslenerek yapılması havlunun daha güzel görünmesini sağlamış. Banyoları süsleyen bu havlulardan siz neden yapmıyorsunuz ? Eğer yapmayı bilmiyorsanız iğne oyası kategorisinde bir çok havlu modelinin nasıl yapıldıklarını paylaştık. Basit şekilde anlatılan havlu yapılışlarına da göz atmanızı öneriyoruz.

Modern iğne oyası el ve yüz havluları

Farklı renk renk ve oyalar ile süslenmiş olan havluları umarım beğendiniz. Sizde eğer çeyiz bohçası tamamlamaya çalışıyorsanız bambu havluların kenarlarına iğne oyaları ile süslemeler yapın. Havlulara çok yakışacak olan iğne oyaları havlunun bambaşka görünmesini sağlıyor. El ve yüz kurulamak için sık sık kullanmış olduğumuz havluların yumuşacık dokusuna birde görünümü eklendiği zaman harika olacaktır.

Yukarıdaki havluların bazıları el havlusu bazıları ise yüz havlusu. Boyutlarına göre farklılık gösteriyor. Burada asıl olan oya modelinin nasıl olduğudur. Çünkü havluyu çekici gösterecek olan oyanın havlu kenarında nasıl göründüğüdür. Ayrıca seçeceğiniz havluya da dikkat etmeniz gerekiyor. Piyasada bulunan ucuz havlularda iğne oyası güzel durmuyor. Onun için havlunun kaliteli olmasına özen göstermelisiniz. Kaliteli havlulara yapılan oyalar daha gösterişli ve güzel görünüyor. Havlu kenarına iğne oyası ile oyalar yaptıktan sonra birde ütü yaptınız mı her şey tamamlanmış olur. Sizde havlu yapacaksanız iğne oyası ile süsleyin!