Kapat

İğne oyası fiyonk yapımı video anlatımlı

Anasayfa
İğne Oyası İğne oyası fiyonk yapımı video anlatımlı
İğne oyası fiyonk yapılışı

İğne oyası fiyonk yapımı video anlatımlı olarak yeni hobilere eklendi. Fiyonk oyası yapılışı ayrıntılı anlatımı ile sitemizde yer alıyor.

Yazma, mendil ve tülbent kenarları için iğne oyası fiyonk yapabilirsiniz. Çok zarif, kibar ve güzel görünüme sahip olan fiyonk oyası yapılışı çok basit. Bilmeyen bayanlar için fiyonk yapımı sitemize anlatımlı olarak eklenmiştir. Video anlatımlı olarak eklendiğinden bu oyayı yaparken hiç zorlanmayacaksınız. Anlatımlı iğne oyaları arasından en çok sevdiğim modellerden birini sizlerle paylaşıyorum. Sizde fiyonk oyasının yazma kenarlarına ne kadar çok yakıştığını görmek için neden hala fiyonk oyaları yapmıyorsunuz ?

İğne oyası fiyonk

İğne oyası fiyonk

İğne oyası fiyonk yapımı 

İğne oyası fiyonk yapılışı 1

İğne oyası fiyonk yapılışı 2

İğne oyası fiyonk yapılışı 3

İğne oyası fiyonk yapılışı 4

İğne oyası fiyonk oyası

7 mmlik ipek kurdelaları 4.3 cm uzunluğunda (4 cm kısa 4,5 cm uzun oluyor ?) kesip uçlarını karartmadan yakıyoruz. Bu arada ufak bir bilgi; kurdelaları yakarken ateşin üstünde değil alt kısmında yakınki ateş is verip uçlarını karartmasın.

Püsküllü iğne oyası yapılışı Videolu Anlatım

Yukarıda fiyonk oyası yapılışı resimli olarak paylaşılmıştır. Eğer resimlerden pek bir şey anlamadıysanız aşağıda videoyu izleyerek daha detaylı öğrenebilirsiniz.

İğne Oyası Fiyonk Yapılışı Videolu Anlatım

Anlatım İçin Esma Tanyıldız Hanıma teşekkürler.

“İğne oyası fiyonk yapımı video anlatımlı” üzerine 1 yorum

  1. mustafa says:

Yorumlar kapalı.