Kapat

İğne oyası karınca örneği

Anasayfa
Genel İğne oyası karınca örneği
iğne oyası karınca örneği

Yeni bir model iğne oyası karınca örneği ile anlatımlı iğne oyaları paylaşmaya devam ediyoruz. Bu modelin anlatımı ise videolu olarak sitemize eklenmiştir.

Anlatımlı iğne oyaları denince ilk akla biz geliyoruz. Çünkü iğne oyalarının yapılışlarını sürekli sitemize ekliyoruz. Ve hiç bir yerde bulamayacağınız oya modelleri yapılışları ile beraber yeni hobiler sitemizde yayınlanıyor. Sıfırdan başlayan bayanların bile rahatlıkla öğrenebileceği şekilde anlatımlı videoları ve resimleri zaman zaman sitede paylaşıyoruz. İğne oyası seven bayanlar çok fazla olduğu için bizde bayanların isteklerini yerine getirip iğne oyalarını sık sık paylaşıyoruz.

İğne oyası öğrenmek istiyorsanız ilk önce video ve resimli anlatımlara göz atarak iğne oyası tekniklerini öğrenmeniz gerekiyor. Daha sonra sitemizde bulunan oya modellerinden beğenmiş olduğunuz modeli yapmaya başlayarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Bir çok el işinde kullanılan iğne oyası ile sizler de harikalar yapmak istiyorsanız sitemizi takip ederek iğne oyaları yapmayı öğrenin. İğne oyası karınca örneği ile de yazma ve tülbent kenarlarını süsleyin!

İğne oyası karınca örneği