İğne Oyası Mutfak Havluları Kenar Dantelleri

  • 05 Mayıs 2017
  • İğne Oyası Mutfak Havluları Kenar Dantelleri için yorumlar kapalı

İğne Oyası Mutfak Havluları Kenar Dantelleri

İğne oyası mutfak havluları ve kenar dantelleri ile havlularınızı süsleyebilirsiniz. Sitemizdeki havlu örnekleri ile yeni havlu yaparken ilham alın!

Mutfak havluları son zamanlarda genellikle iğne oyaları ile süsleniyor. Kenarlarına iğne oyası ile yapılmış olan danteller eklendiğinde daha güzel bir hal alan havluları bayanlar tercih ediyor. Hem çeyiz bohçalarının hemde mutfaklarımızın vazgeçilmezi haline gelmiş olan iğne oyası havluları tercih etmelerindeki en büyük nedenlerin başında, iğne oyası ile yapılan el işlerinin çok daha zarif görünmesi yer alıyor.

Mutfağınızın dekorasyonunu yaparken uyumlu havlular yapmak isterseniz sitemizdeki havluları ve bunların kenarları için yapacağınız oyaları inceleyebilirsiniz. İğne oyası havlu kenarları ile havlular daha güzel bir görünüme kavuşacaktır. Yapılışı biraz uğraş gerektiren iğne oyası havluların bitiminde çok güzel bir ürün elde etmiş olduğunuzu göreceksiniz. Ağır iğne oyası ile yapılan havlular biraz zamanınızı alabilir, fakat gözüme daha güzel görünsün diyorsanız mutlaka ağır iğne oyası ile yapılan havluları tercih etmelisiniz.

İğne Oyası Mutfak Havluları

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
80 Sorgu Yapıldı. 1,062 Saniyede Olu