Kapat

İğne Oyası Tesbih Ucu Gül Yapımı

Anasayfa
İğne Oyası İğne Oyası Tesbih Ucu Gül Yapımı
İğne oyası tesbih gülü yapımı

İğne oyası tesbih ucu süsleme için gül yapımı sizler için sitemize eklendi. Anlatımlı tesbih ucu yapımı ile iğne oyalı tesbihler yapmaya ne dersiniz?

Kimileri tesbihleri iğne oyası ile süslüyorlar. Tesbih uçları için iğne oyası ile süslemeler yaparak daha güzel görünmelerini sağlıyorlar. Sizlerde iğne oyası biliyorsanız be tesbih ucu yapmak istiyorsanız bu güzel oya örneğini yapabilirsiniz.

Uzun süredir iğne oyaları paylaşımı yapmıyordum. Tekrardan anlatımlı oyalar paylaşmaya devam edeyim dedim. Çok fazla ara verince iğne oyası seven bayanlar yeni örnekler bekliyorlar. Bizlerde ziyaretçilerimize istekleri doğrultusunda iğne oyaları, örgüler ve diğer el işlerini paylaşıyoruz.

İğne oyası seven bayanlar bir çok örnek arayışına girerler. En güzel bulmuş oldukları oyaları yapıp yapmış olduğu el işinin zarif görünmesini istiyorlar. Bizlerde onlar için elimizden geldiğince yeni oya örnekleri ve bunların anlatımlarını paylaşmaya özen gösteriyoruz.

İğne oyası tesbih gülü yapımı 12

Eğer tesbih ucunu iğne oyası ile yapmak istiyorsanız tesbih ucu gül yapımı resimlerini ayrıntılı inceleyerek nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Resimleri tek tek geçerseniz örneğin nasıl yapıldığı detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

Yukarıda gördüğünüz gibi resimli anlatım olarak paylaşılmıştır. En son iğne oyası olarak İğne oyası başörtü yapımı paylaşmıştık. İğne oyası tesbih ucu anlatımı olarak ilk paylaşımımız. Daha önce tesbih uçları paylaşımı yapmıştık fakat anlatımlı modele ilk defa yer veriyoruz. İstediğiniz farklı modeller olursa bize bildirmeniz yeterli olacaktır.

Şimdi sizlere sitemizi ziyaret eden bayanların en çok hoşuna giden iğne oyaları arasından seçmiş olduğumuz bir kaç modeli paylaşacağım. Umarım sizde beğenirsiniz.