Kapat

İğne Oyası Yazma Kenarı Örnekleri 2018

Anasayfa
İğne Oyası İğne Oyası Yazma Kenarı Örnekleri 2018
İğne Oyası Yazma Kenarı Örnekleri

Genellikle kapalı bayanların tercih ettikleri yazma ve tülbentlerin kenarları iğne oyaları modelleri ile süslemektedir. İğne oyalarıyla yazma kenarlarınızı işleyip daha da güzel hale getirmek istemez misiniz? İğne oyası yapmayı biliyor ve kendinize değişik modeller tasarlamak istiyorsanız iğne oyası yazma örnekleri 2018 modellerimizden yararlanabilirsiniz. Birbirinden şık ve hoş olan iğne oyası yazma kenarı modelleri herkesi büyüleyecek kadar etkileyici örneklerle karşınızdadır. İğne oyası ile süsleyeceğiniz yeni yazma kenarı ve tülbent kenarı modelleriniz için çeşit çeşit oyalar kullanabilirsiniz. Bu alanda tülbent ve yazma kenarınıza, pullu, boncuklu, çiçekli, kurdeleli fiyonklu, top desenli gibi onlarca desen örneği kullanabilirsiniz. Hangi modeli beğeniyorsanız o desen üzerinde çalışmanızı yaparak deseninizi oluşturabilirsiniz.

İğne oyası yazma kenarı modelleri 2018 serisinde bayanlar genellikle boncuklu ve fiyonklu iğne oyası modellerini tercih ediyor. Boncuklu oyalarda boncuklar yazmanın desenine ve rengine göre belirlenir. Belirlenirken boncuk şekli ve boncuğun rengi seçilmektedir. Sonrasında ise boncuklar birbirinden güzel iğne oyalarıyla bütünleştirilerek yazma ve tülbent kenarlarına uygulanır. İğne oyası yazma kenarı dantelleri yaparken sizlerde bu boncuklardan kullanabilirsiniz. Yazmalarınız bu boncuklarla daha belirgin ve şık gözükecektir.

İğne Oyası Yazma Kenarı Örnekleri 2018

Yazma ve tülbentlerde düz renkler, özellikle de beyaz ve siyah renkler daha asil durmaktadır. Düz renkli seçtiğimiz yazmalarınız için daha hareketli iğne oyası yazma kenarı örnekleri tercih edebilirsiniz. Asil ve şık olacak yazmalarınız bu sayede sadelikten kurtulacak ve daha gösterişli bir hal alacaktır. Sevimli bir görüntü elde etmek istediğimiz yazmalarınızda ise fiyonk ve kelebek modellerini seçebilirsiniz. Zaten zahmetli olan iğne oyası işinize biraz daha zahmet katacak olan fiyonk modeli, oldukça güzel bir örnektir. Çengelli iğne yardımıyla yapılan fiyonklar yazmalarınız için doğru bir seçim olacaktır. Bu sayede hoş modellerle kendinize de bir farklılık katmış olacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir