Kapat

İğne Oyası Yazma ve Tülbent Kenarları 2018

Anasayfa
İğne Oyası İğne Oyası Yazma ve Tülbent Kenarları 2018
İğne oyası yazma ve tülbentler 2018

Siz değerli ziyaretçilerimize iğne oyası yazma kenarları 2018 örnekleri paylaştık. Hepsi birbirinden güzel yazma kenarı oyaları yer alıyor.

Yazmaların kenarlarını süslemek için oyalar yapılır. Kimi tığ oyası yaparken kimide iğne oyası yapar. Yazma kenarlarını iğne oyaları ile süslerler. Genellikle çeyiz bohçalarında iğne oyası ile yapılan yazmalar yer alır. Çünkü ülkemizde tığ oyası yerine iğne oyası tercih eden bayanlar daha fazladır. Ziyaretçilerimizin çoğu da tığ oyası yerine iğne oyası tercih etmektedir. Bizlerde onlar için iğne oyalarına ağırlık veriyoruz. İğne oyası yazma kenarları 2018 modelleri ile de göz dolduruyor. Yapılan oya modellerinin bir çoğu yeni örneklerdir. Sizler için seçmiş olduğumuz en yeni ve en güzel yazma oyaları ile karşınıza çıkıyoruz. Başka bir yerde bulamayacağınız oya örnekleri ve yazma modelleri ile yeni hobiler olarak sizlere iğne oyaları paylaşmak için çok uğraş sarf ediyoruz.

Yeni iğne oyası tülbentler

Yeni iğne oyası tülbentler

İğne oyası bilmeyen bayanlar için anlatımlı iğne oyaları sayfasından modeller paylaşıp, iğne oyasını öğrenmeleri için anlatımlı modeller paylaşımında bulunuyoruz. Yeter ki siz iğne işini öğrenmek isteyin, biz sizler için bir çok modelin anlatımını zaten sitede paylaşıyoruz.

İğne oyası yazma kenarları gördüğünüz gibi çok şık ve çok çekici görünüyor. Bundandır ki bayanlar yazma kenarlarını iğne oyaları ile süslüyorlar. Anlatımlı yazma oyaları yapılışı konusunu incelerseniz ne kadar basit ve eğlenceli bir iş olduğunu göreceksiniz. Ayrıca iğne oyası yazmalar için oya modelleri sayfamızda oya modeli seçip yazma yapılışına öyle başlayabilirsiniz. Her yazmaya uygun bir oya modelini sitede mutlaka bulabilirsiniz. Bizi sık sık ziyaret ederseniz hem anlatımlı iğne oyalarını kaçırmamış olursunuz, hemde birbirinden güzel oyaları öğrenip nasıl yapıldığını hakkında bilgi sahibi olursunuz. Bizi takipte kalın :=)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir