Kalpli iğne oyası yazma kenarı yapılışı

Aynurun Oya Sepeti sayfasında yayınlanan bir diğer model olan ikiz kalp oya modeli ile karşınızdayız. Yazma ve tülbent kenarlarını süsleyen kalpli oya modeli anlatımlı olarak sitemize eklendi.


Kalpli iğne oyası yazma kenarı yapılışı

Aynurun Oya Sepeti sayfasında yayınlanan bir diğer model olan ikiz kalp oya modeli ile karşınızdayız. Yazma ve tülbent kenarlarını süsleyen kalpli oya modeli anlatımlı olarak sitemize eklendi.

Aynur hanımın yapmış olduğu oyaları çok beğeniyorum. Sizlerin de yeni yeni oyalar öğrenmenize yardımcı olabilmek için bu oya örneklerini siteye ekliyorum. İğne oyası ile ilgileniyorsanız bu oyalar mutlaka sizinde ilginizi çekecektir. Yazma kenarlarını süslemek için yapacağınız bu oyalar harika görünüyor. Başörtülerini süslemek için buradan yeni oya modellerini inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Anlatımlı olarak paylaşımını yapmış olduğumuz boncuklu yazma oyası, anlatımlı yazma oyaları, tülbent kenarı yapılışı gibi bu model de resimli anlatımlı olarak yer alıyor.

Son zamanlarda sizin isteğiniz üzerine iğne oyaları paylaşımını arttırmış bulunuyorum. Anlatımlı modeller paylaşarak da sizlere hem fikir verip hemde yardımcı olmak için elimden geleni yapıyorum. Sizinde istediğiniz model olursa yorum kısmından bildirirseniz sizlerde yardımcı olurum.

İğne oyası arayan bayanlar için anlatımlı modeller paylaşarak yardımcı olmaya çalışıyorum. İğne oyası ile yapılan ikiz kalp oyası anlatımlı olarak aşağıdaki resimlerde yer alıyor. İsteyenler resimleri tek tek inceleyerek oyanın nasıl yapıldığı hakkında bilgi sahibi olabilirler. Zaten eğer iğne oyasından anlıyorsanız resimleri görür görmen örneğin nasıl yapıldığını öğrenirsiniz. İkiz kalp oyası yazma, yemeni ve tülbent oyası olarak kullanılabilir. En çok beğendiğim oyaları sizlerle paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi oyanın anlatımına geçelim.

İkiz Kalp Oyası Yapılışı

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Nesrin Duygu diyor ki:

    İkiz kalp oyasının aynısından yaptım çok güzel oldu ama nasıl yaptığımı unuttum bi türlü 3 fotoğraftan sonra nasıl eksiltmiştim bilemedim ne olur iğnenin batış ve çıkışı gösteren bir fotoğrf yada çizim gösterebirmisiniz eger gösterebilirseniz beni çok mutlu edeceksiniz yeni iğne oyası yapmağa başladım onun için gönderemessenizde teşekkür ederim ………

BİR YORUM YAZ
75 Sorgu Yapıldı. 0,579 Saniyede Olu