Kapat

Kalpli Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Anasayfa
Anlatımlı Örgüler Kalpli Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
Kalpli Lif Yapılışı

Anlatımlı lifler paylaşmaya kalpli lif modeli ile devam ediyoruz. Bu örnek videolu anlatımlı olarak paylaşıldığından kolaylıkla öğrenip yapabileceksiniz.

Uzun süredir sizlere yeni hobiler sitesi olarak lif modelleri paylaşımlarında bulunuyoruz. Kimi zaman anlatımlı lifler kimi zamanda lif örnekleri paylaştık. Ziyaretçilerimizin anlatımını istediği modellerin ise anlatımlarına yer verdik. Şimdi sizlere videolu anlatımlı bir lif örneğinin yapılışını paylaşacağım. Kalpli lif modeli yapılışı örneği Arzu Lifebula youtube kanalına aittir. Bizde kanalda bulunan videoyu alarak ziyaretçilerimiz için sitemize ekledik. Videoyu izleyerek kalpli lif örneğinin yapılışını öğrenebilirsiniz ve sizlerde kalpli lifler yapabilirsiniz. Bunun yanında kaftan lif yapılışıBalık Lif YapılışıAdım Adım Örgü Lif YapılışıÇiçekli Lif Yapılışı gibi bir çok anlatımlı lif örneğine sitemize bulunan lif modelleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi kalp lif modelini yapmak için örgü ip ve tığ alıp eklenen videoyu başlatıp örmeye hemen başlayın. Aklınıza takılan sorular olursa bize sorabilirsiniz. Daha fazla lif yapılışları için de bizi takip etmeyi unutmayın. Sık sık sitemizi ziyaret ediniz.