Kapat

Kasnak İşi Boncuk Takımları

Anasayfa
Kasnak İşleri Kasnak İşi Boncuk Takımları
Kasnak işi tepsi ve bardak

Son zamanların yeni trendleri arasında olan kasnak işi takımları modelleri herkesin beğenisini kazanan bir iştir. Kasnak işlerinde öncelikle, bir kasnak hazırlanarak işe başlanır. Kasnak hazırlayacaksanız suntadan faydalanabilirsiniz. Yapacağınız kasnak için, ip renginizi kendi beğeninize göre belirleyebilir, boncuklarla da işleme yapabilirsiniz. Kasnak işi boncuk modelleri bu konuda sizlere yardımcı olacak örneklerdendir. Kasnak işlerinizi yatak odalarınızda, salonlarda, vitrinlerde kullanabilirsiniz. Kullanacağınız yere vere yapacağınız desenlere göre kasnağınızı kare veya dikdörtgen şekilde hazırlayabilirsiniz.

Dantel tutkusu, değişen zamana göre vazgeçilmeyen el işlerinden olmuştur. Vitrinlerin modası olan kasnak işi vitrin takımı birçok insanın hala evlerini süslemektedir. Hepimiz biliyoruz ki, bu tür el işlerini yapmak gerçekten zaman ve zahmet istiyor. Bu geleneksel takımlar, kızlar ve diğer bayanların, çeyiz ve evlerinde bulundurmak istedikleri nadide ürünlerdir. Kasnak işi salon takımı da, vitrin takımı kadar beğenilen kategorilerdendir.

Kasnak işlerinde kasnak işlerinizi istediğiniz şekilde tasarlayabilir veya çivili kasnak işleri için hazır olarak satılanları alabilirsiniz. Kasnak üzerine, kullanmanız gereken renkteki ve dokudaki ipleri seçerek işlemeye başlayabilirsiniz. Bunların yanı sıra, çeşitli boncukları da kasnak işi modellerinizde kullanarak tasarımlarınıza dâhil edebilirsiniz. Boncukla yaptığınız işlerde kullandığınız iple boncukların uyumlu olmasına dikkat ederseniz daha başarılı sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Kasnak İşi Boncuk Modelleri

Vitrin ve oda takımlarında kullanılacak kasnak işleri genellikle köşeli modellerin tercih edilmesiyle yapılmaktadır. Yatak odası takımlarınız için, oluşturacağınız kare ve dikdörtgen parçaları birbiriyle birleştirerek, büyük yatak örtüleri elde edebilirsiniz. Ayrıca salon takımlarınız için, tasarlayacağınız fiskos ve masa örtülerinizi de yine ayrı şekilde yaptığınız parçaları birleştirerek oluşturabilirsiniz. Desen olarak kasnak işlerinde en kolay yapılan çiçek modelleri tercih edilmektedir. Evinizin şıklığına şıklık katacak bu modelleri mutlaka sizler de incelemelisiniz. Kasnak işi takımları yaparak, bütçeniz katkıda bulunabilmek için, işin meraklılarına satışlar yapabilirsiniz. Kültümüzün vazgeçilmez miraslarını çoğaltarak ve sürekliliğini sağlayarak, yıllar boyunca kullanımını arttırmak siz becerikli bayanların elindedir.