Kedi Çanta Yapımı

Bu yılın modasında karikatürize aksesuarlar, hayvan desenli parçalar, şirin kıyafetler ve renkli detaylar çok trend! Siz de trendlere uymak istiyorsanız; kendi çantanızı yapabilirsiniz.


Kedi Çanta Yapımı

Bu yılın modasında karikatürize aksesuarlar, hayvan desenli parçalar, şirin kıyafetler ve renkli detaylar çok trend! Siz de trendlere uymak istiyorsanız; kendi çantanızı yapabilirsiniz. Her yerde karşınıza çıkan ve herkesin üstünde gördüğünüz şeyler yerine kendi özel çantanızı yaparak herkesin gözlerini üzerinize çevirebilirsiniz. Eğer dikiş biliyorsanız ve yeterli malzemelere sahipseniz kolay bir şekilde bu çantayı yapabilirsiniz.

Kedi Çanta İçin Gerekli Olan Malzemeler:

-Lame Deri Kumaş,
-Pembe ve siyah deri parçaları,
-Fermuar,
-Zincir Askı,
-Sert karton.
-Dikiş Malzemeleri,

Kedi Çanta Yapımı

Dilerseniz; çantanız için farklı renkteki deri kumaşları da tercih edebilirsiniz.

İlk olarak, fon yapacağınız deri kumaşınızdan aşağıdaki şekilde görüldüğü gibi iki adet eşit büyüklükte yuvarlak parça kesin. Bu parçalar çantanızın temeli olacağından kendiniz için uygun bir boyut tercih edin. Kestiğiniz yuvarlak parçalardan birinin tam ortasından bir parmak genişliğinde bir şerit kesin ve kumaşı ikiye ayırın.

Kedi Çanta Yapımı

Kesme işlemi bittikten sonra, ikiye ayırdığınız dairenin parçalarının arasında fermuarı dikin.

Kedi Çanta Yapımı

Çantanın diğer parçalarını da dikmeye başlayın. Fon deriden dört üçgen kesip içlerine bir boy küçüğünden pembe üçgen kesin ve grileri arkalı olarak, pembeleri de içlerine olacak şekilde, şekildeki gibi birbirine dikin; sert olması için içlerine de kartondan yine üçgen formlu bir parça kesip koymayı ihmal etmeyin. Bir de görseldeki gibi gri bir şerit kesin.

Kedi Çanta Yapımı

Kestiğiniz gri şeridin içine, görseldeki gibi bir karton parça kesin ve ekleyin. Daha sonra da kenarını dikin. Yuvarlak bir halka oluşacaktır; bu halkaya kulakları da eşit şekilde dikin.

Kedi Çanta Yapımı

Bu parça, çantanızın çevresi olacak. Kestiğiniz yuvarlak parçaları, bu halkanın iki yanına kancalarla tutturun ve dikin.

Kedi Çanta Yapımı

Son olarak; kedinizin yüz hatlarını da ekleyin. Bu işlemden sonra, çantanın iki yanına zinciri de takın. İşte çantanız bitti bile! Artık kullanıp herkesin beğenisini toplayabilirsiniz.

Kedi Çanta Yapımı

Kedi çantanıza herkes bayılacak!

Kedi Çanta Yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
75 Sorgu Yapıldı. 1,045 Saniyede Olu