Kapat

Küçük boncuklu iğne oyası tülbent yapılışı

Anasayfa
İğne Oyası Küçük boncuklu iğne oyası tülbent yapılışı
Boncuklu iğne oyası tülbent yapılışı

Küçük boncuklar ile süslenen iğne oyası tülbent yapılışı ile devam ediyoruz. Anlatımlı iğne oyaları ile yeni tülbentler yapmaya var mısınız ?

Uzun zamandır hobiler sitesi olarak sizlere bir çok iğne oyasının anlatımını paylaştık ve de paylaşmaya devam ediyoruz. Genellikle iğne oyaları ve liflere ağırlık versek de sitemizde havlu kenarları, kendin yap projeleri, dekorasyon, el işleri, danteller, evlilik  gibi bir çok kategoride konular bulunmaktadır. Yalnız sitemiz genellikle el işleri üzerine olduğu için iğne oyaları ve lif modellerine ağırlık veriyoruz. İğne oyaları paylaşımları yanında bunların nasıl yapıldığı hakkında bilgiler veren anlatımlı modelleri de ekliyoruz. Yani iğne oyası yapmasını bilmiyorsanız dahi sitemizi ziyaret ederseniz anlatımlı iğne oyaları ile nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz.

İğne Oyası Tülbentler

İğne oyası tülbentler günümüzde bir çok bayanın başörtüsü olarak kullanmış oldukları el işleridir. Tülbentlerin kenarlarını iğne oyaları ile süsleyerek çok güzel baş örtüleri elde edebiliyorlar. Bizde bayanlara yeni örnekler sunabilmek adına tülbent örnekleri paylaşıyoruz. Ayrıca iğne oyası yazma oyaları ile yazmaları süslemek için örnekler paylaşmıştık.  Yazma modelleri sayfasında bir çok örnek bulup anlatımlarına ulaşabilirsiniz.

Boncuklu iğne oyası tülbent yapılışı

Boncuklu Tülbent Oyası

Boncuklu Yazma