Kapat

Melikenin İğne Oyaları

Anasayfa
İğne Oyası Melikenin İğne Oyaları
15 Adet Oya Örnekleri

Melike hanımın yapmış olduğu birbirinden güzel 15 adet iğne oyaları ile karşınızdayız. Havlu, tülbent ve yazmalar için yapılan oyaların tamamı iğne oyası ile yapılmıştır.

Melikenin iğne oyaları sayfasından seçmiş olduğum en güzel modelleri sizlerle burada paylaşıyorum. Öncelikle Melike hanıma bu güzel modelleri sayfasından paylaştığı için ne kadar teşekkür etsek azdır. Çünkü bir çok bayan internette iğne oyaları arıyor ve yeni örnekler bulmakta zorlanıyor. İşte bizde tam burada devreye girip yeni oyaları sizler için paylaşmaya özen gösteriyoruz.

Genellikle iğne oyaları paylaşıyoruz. Çünkü üyelerimizin en çok istediği örnekler iğne oyaları ile yapılan örneklerdir. Hem anlatımlı iğne oyaları hemde yeni oyaları sitemizde bulabilirsiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz için en güzel modeller sürekli sitemize eklenecektir.

İğne oyası renkli yazma oyaları

İğne oyası renkli yazma oyaları

Gelelim Melike hanımın yapmış olduğu iğne oyalarına. Hepsi birbirinden güzel olan oya örnekleri arasından 15 adet model seçtim. Benim hoşuma giden 15 adet modeli sizlerle paylaşmak istedim. Umarım inceledikten sonra sizlerde bu modelleri beğenmiş olursunuz. En çok beğendiğim oyalar yazma oyaları . Oyaların içinde havlu , tülbent ve diğer oya modelleri de bulunuyor. Sizlerde örnekleri inceleyip hoşunuza giden modeli yapabilirsiniz. Eğer yardımcı olunmasını istediğiniz model olursa bize bildirirseniz bizlerde sizin için Melike hanım ile iletişime geçip örneğin anlatımını paylaşmasını rica edebiliriz.

15 Adet İğne Oyaları