2017 Şifon Gömlek Modelleri

  • 16 Temmuz 2017
  • 2017 Şifon Gömlek Modelleri için yorumlar kapalı
2017 Şifon Gömlek Modelleri

2017 Şifon gömlek modelleri daha çok yaz aylarının popüler kıyafeti olarak bilinmekle birlikte son yıllarda mevsimsiz abiye koleksiyonlarında karşımıza çıkıyor. 2017 Şifon gömlek modelleri şeffaf kumaşlarının varlığının daha çok ön planda tutulduğu yeni sezonda kadınların çekici görünmelerini sağlayacak en şık kumaşlardan biri olacaktır. Şeffaf kumaşları giymek cesaret istese de bir çok cesur bayan bu yaz şifon gömlekleri tercih  edecekler. Şeffaf gömleklerde gizemli bir transparanlık olsa da şifon kumaş tercih edip kullanamayanlar için önerimiz şık iç çamaşırlarıyla ya da ip askılı şık iç bodylerle tamamlamaları olacaktır.

Şifon bluz ve gömleklerinizi günlük giyim parçaları olan blazer klasik siyah ceket, yelek, örme yelek gibi transparanlığınızı azaltacak ya da kapatacak parçaları kullanarak daha az dikkat çeker hale getirebilir şık olmayı başarabilirsiniz. Partiler ya da özel günlerde ise şeffaf gömlekleri tercih edeceğiniz en şık parçalanan biri olacaktır. Şifon gömleklerinizi dantel tarzı iç çamaşırlarıyla birleştirebilir ve çekici görmeyi başarabilirsiniz.

Tasarımcılar şifon bluz ve gömlek renklerinde genelde kumaşa zıt iç çamaşırları öneriyorlar örneğin beyaz içinde siyah, mavi içinde ise sarı, kırmızı içinde ise siyah tarzı zıt fakat seksi renkler tercih edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
43 Sorgu Yapıldı. 0,720 Saniyede Olu