2017 Sonbahar Kış Metalik Renk Modası

  • 11 Ağustos 2017
  • 2017 Sonbahar Kış Metalik Renk Modası için yorumlar kapalı
2017 Sonbahar Kış Metalik Renk Modası

2017 Sonbahar Kış Metalik Renk Modası yeni sezonda hiç olmadığı kadar parlarken koleksiyonlarda adeta metalik renklerin istilasını uğramış gibi görünüyor.

Sonbaharın ve kış sezonun kasvetli havasını parlatacak olan metalik renkler özellikle gümüş, altın tonlarıyla farklı parlak ve canlı renklerde kullanılacaklar. Gümüş tonu bu sezon yine zirvesinde olurken altın tonu kendi başına eğilim eğiliminde dikkat çekecek. Metalik renkler koyu ve kasvetli değil renkli, canlı ve parlak tüm kıyafetlerde görmek mümkün olurken tasarımcılar bu sezon koleksiyonlarda oldukça cesur eğilimler gösteriyor olacaklar birkaç sezondur moda olan metalik bilinen iki rengin dışında farklı renklerde de metalik parlaklık sunmaları koyu renk kombinlerin inanılmaz kombin parçalarından biri olacaklarını gösteriyor. Oldukça masalsı bir görsellik yaratılan metalik renklerle canlı renk birleşimleri simli bir kumaş dokusu izlenimi yaratıyor olacak. Tarz olarak cesur olan tasarımcılar günlük giyimde, klasik giyimde ve şık giyiminde dikkat çekmesini sağlayacak parçalarda bu metalik parlak renkleri kullanmayı tercih etmişlerdir.

Metalik renk trendi koleksiyonlarda spor elbiseler gümüş parlaklığında tasarlanırken klasik kabanlarda parlak metalik fuşya rengi dikkat çekecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
43 Sorgu Yapıldı. 0,799 Saniyede Olu