2018 Sonbahar Kış Oversized Modası

  • 12 Ağustos 2017
  • 2018 Sonbahar Kış Oversized Modası için yorumlar kapalı
2018 Sonbahar Kış Oversized Modası

2018 Sonbahar Kış Oversized Modası oldukça yaygın bir eğilim olarak karşımıza çıkarken geçtiğimiz yıl başlayan yükselişini arttırarak sürdürecektir.
Oversized büyük anlamına gelirken tasarımcılar koleksiyonlarda bu eğilimi tüm kıyafetlerde sergilerken ana trend olarak kabanlarda dikkat çekiyor. Bu eğilimi bedeninizden bir beden büyük kaban ya da kıyafet alarak sergileyebilirsiniz. Oversized eğilimi şık kılansa düşük geniş tasarlanan kol modelleri kabanların tümünde görmek mümkün olurken kumaş ve tarzların modellerinde de oversized kullanılıyor. Askeri tarzı parkalar oldukça büyük tasarımları ile dikkat çekerken bu eğilimi katmanlı giyimle birleştirerek oldukça estetik bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Oversized kesimler sezonun tüm parçalarında yer alıyor demiştik kazaklarda, pançolarda, pelerinlerde, pantolon eteklerde, gömleklerde deri tasarım ve kürk tasarımlarının tümünde büyük parçalara rastlamak mümkün olacaktır. Bu giyim tarzını daha çok uzun boylu ve ince bayanlar tavsiye eden tasarımcılar kısa boyu daha da kısa gösterme, kilolu bayanları da daha kilo gösterme riskine karşı dikkatli seçimler yapılmasını hatırlatıyorlar. Bu yeni eğilim sayesinde inceliğinden şikâyet eden bayanlar için oldukça doğru bir giyim seçeneği sunuluyor olacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
43 Sorgu Yapıldı. 0,942 Saniyede Olu