Bayan Blazer Ceket Modelleri

  • 08 Ocak 2018
  • Bayan Blazer Ceket Modelleri için yorumlar kapalı
Bayan Blazer Ceket Modelleri

Bayan Blazer Ceket Modelleri yeni sezon koleksiyonlarının en şık parçaları arasında öne çıkarken farklı kombinler yapabilmenizi sağlayacak tarzda hazırlanmıştır.

Bayan blazer ceket modelleri kadınların maskülen tarzı yakından takip etmelerini sağlarken aynı zamanda da dişiliklerini sergilemek için tercih ettikleri parçalardan biri olacaktır. Bayan blazer ceketlerin kollarında ve birleşim yerlerinde genelde metal düğmeler yer alırken bu tasarımlar hareketli görünüm kazanmanızı sağlamaktadır. Yama tarzı dışarı da tasarlanan cepler ve erkek yaka modeliyle birçok bayana farklı şekil, renk, desenlerle farklı giyim tarzlarında eşlik etmesi bu ceketlerle sağlanmaktadır.

Yazlık blazer ceket modellerinde erkeksi kesimlerin kullanıldığı dikkat çekerken fark yarayan detaylar arasında bele vurgu yapan bel oturtması dikkatlerden kaçmayan ayrıntılardan biri olacaktır. Bayanların her tür giyim tarzına oldukça elverişli ve inanılmaz dikkat çekiciliğine sahip olan blazer ceket modellerinde düz renklerde en çok tercih edilenleri siyah, beyaz, pembe, kırmızı, lacivert, mavi, sarı gibi koyu, canlı ve pastel tonları görmekteyiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
43 Sorgu Yapıldı. 0,708 Saniyede Olu