Bayan Espadril Ayakkabı Modelleri

  • 11 Ocak 2018
  • Bayan Espadril Ayakkabı Modelleri için yorumlar kapalı
Bayan Espadril Ayakkabı Modelleri

Bayan Espadril Ayakkabı Modelleri yaz ayları ile birlikte adı anılan ve kadın, erkek, çocuk herkesin severek kullandıkları parçalardan olurken bu sezon hayli öne çıkacaktır.

Bayan Espadril Ayakkabı Modelleri özel kumaş, özel taban, renk ve desen çeşitliliğiyle sezona hızlı bir giriş yaptı. Bu ayakkabılar öncelikle rahatlığı ve sağlıklı olmaları ile hepimizin seçimlerinde yer alırken kombin alternatifleri ile avantaj sağlayacaklardır.

Bayan espadril ayakkabılar rahat taban yapısı ve tekstil malzeme yapılarıyla nefes alan ayaklar taban özelliğiyle rahat bir yürüyüşe imza atıyor olacaklar. Hasır taban görüntüleriyle tekstilin tüm kumaşları kullanılarak tasarlanmış günümüz espadril modelleri keten, çuval kumaşı, dantel, deri ve delikli kumaşlar hatta örgü tarzı olan modelleriyle de sezonu şık tasarımları arasında yer alacaktır. Bu sezon renkler alabildiğine çeşit içerirken canlı,pastel ve koyu tonlarla kendini gösterecektir. Desenler de ise cömert davranan tasarımcılar çiçek,çizgi, puantiye, geometrik,tropikal desenleriyle daha birçok sayamadığım şık desen ve sembol taşıyan modelleri tasarlanırken bir diğer renk modası olan iki zıt rengin kullanılarak tasarlandığı espadril modelleri bu yaz oldukça dikkat çekecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
43 Sorgu Yapıldı. 0,748 Saniyede Olu