Bayan Hasır Şapka Modelleri

  • 13 Ocak 2018
  • Bayan Hasır Şapka Modelleri için yorumlar kapalı
Bayan Hasır Şapka Modelleri

Bayan Hasır Şapka Modelleri sıcak günlerin müjdecisi parçalardan olurken geçmişten günümüze modasını yitirmemeyi de başarmıştır.

Bayan Hasır Şapka Modelleri klasik modellerde tasarımlarıyla dikkat çekerken modacılar ufak dokunuşlarla şık şapkalar elde edeceğinizin altını çiziyorlar. Hasır şapka modelleri bu yaz oldukça fazla spor modeller tasarımlarla dikkat çekerken sadece ön kısmı kep olan ve üstü açık tenisçi hasır şapkaları yüzünüzü güneşten korumak için kullanabilirsiniz.

Hasır şapka modelleri derin baş yapısı, geniş ve dar yapılı kenar tasarımıyla dikkat çeken farklı bir model olurken süslemelerinde büyük kurdele tasarımıyla farklı bir model tercih edebilirsiniz. Hasır fötr şapkalar oldukça klasik bir model fakat erkek ve bayanların tercihleri arsında ilk sırada yerini alıyor. Ve romantik filmlerin vazgeçilmez kadınsı şapka modeli olan tasarımlar bu yazda tüm bayanların dolaplarında yerini alacak. Geniş kenarlı hasır şapka modelleri nostaljik olduğu kadar güneşten en az etkileneceğiniz modellerdendir. Büyük bir kapsama alanına sahip olan bu modelle saç, yüz ve omuzlara kadar olan bölgeyi koruyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
43 Sorgu Yapıldı. 0,717 Saniyede Olu