Bayan Kepçe Çanta Modelleri

  • 16 Ocak 2018
  • Bayan Kepçe Çanta Modelleri için yorumlar kapalı
Bayan Kepçe Çanta Modelleri

Bayan Kepçe Çanta Modelleri yeni sezonunun fark yaratan tasarım eğilimlerinden olurken kadınların farklı kombinler yapabilmelerini sağlamaktadır.

Bayan Kepçe Çanta Modelleri aslında torba olarak bildiğimiz tasarımların daha spor şık tasarımlarla karşımıza çıkmasıyla trend listesinde yer alacaktır. 90’lı yıllara dayanan bir tarihi olan kepçe çantalar daha çok bohem tarzıyla ortay çıkarken bu tarz bayanlar tarafından oldukça benimsenmişti.

Kepçe çanta modelleri kullanım kolaylığı sunarken omuz askıları rahat taşınabilirliği sağlamaktadır. Günlük ve klasik giyim kom binleri için oldukça ideal olan kepçe çantalar ünlü markalar tarafından lüks malzemeler kullanılarak tasarlanıyor. Deri, süet tarzı düz deri yılan ve timsah derilerinin sıklıkla kullanıldığı modeller omuz ve çapraz taşıma yöntemiyle de dikkat çekiyorlar. Bohem tarzı için uygun dendiğinde bohem salaşlığı ve şıklığıyla farklı malzemelerinde kullanıldığını görmekteyiz. Tekstil kumaşlarının tümüyle tasarlanan modelleri kadar örgü teknikleriyle de dikkat çeken modeller bayanların tüm özel eşyalarını sığdırabilmeleri için çeşitli ebatlarla dikkat çekecekler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
43 Sorgu Yapıldı. 0,861 Saniyede Olu