Modern Bardak Yapımı

Modern dekorasyon ürünleri, her zaman evin havasını değiştirmiştir.


Modern Bardak Yapımı

Modern dekorasyon ürünleri, her zaman evin havasını değiştirmiştir. Özellikle son yıllarda mutfak ürünlerinde renkli ve dikkat çekici ürünler göze çarptığından; mutfağınıza daha çok özen göstermeniz bu modern havayı yakalamanız için yeterli olacaktır. Size anlatacağımız basit ama harika fikir sayesinde, pahalı mutfak ürünlerine tonlarca para vermenize gerek kalmayacak. Evdeki eski cam bardaklardan düz olanlarını seçerek değerlendirebilir, farklı ve modern bir bardak takımı elde edebilirsiniz. Tamamen evdeki malzemelerle yapabileceğiniz bu basit fikir herkesi kıskandıracak.

Malzemeler:

-Cam bardaklar,
-Renkli ojeler,
-Plastik bir tabak,
-Pamuklu çubuk.

Modern Bardak Yapımı 1

Sadece birkaç dakikanızı alacak bu işlem aynı zamanda oldukça eğlenceli. Plastik kabın içine dilediğiniz renkte ojeyi dökün ve pamuklu çubuğu ojeye batırarak bardağın alt kısmına benekler yapacak şekilde bastırın ve şekli çıkarın. Dilediğiniz şekli ya da deseni yapabileceğiniz bu yöntem, bardaklarınıza yeni bir görünüm kazandıracak ve kolay kolay çıkmayacak. Dilerseniz tek renk, dilerseniz birkaç renk oje kullanarak kendi kombinlerinizi oluşturmanız da mümkün. Bardağın alt kısımlarına yoğundan seyreğe, koyudan açığa doğru giden benekler yapın ve kurumaya bırakın. İşte modern bardaklarınız hazır; hem de hiç para harcamadan ve pahalı ürünlere maruz kalmadan. Evdeki malzemeleri değerlendirerek tamamen kendi tasarımınızla yapacağınız bu fikir herkesin çok hoşuna gidecek.

Modern Bardak Yapımı 2

Bardakların üzerindeki benekler iyice kuruduktan sonra artık bardak takımınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Farklı renklerde bardaklar yaparak kendi bardak setinizi oluşturabilirsiniz.

Modern Bardak Yapımı 3

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
75 Sorgu Yapıldı. 0,573 Saniyede Olu