Kapat

Ören Bayan Yazmalar

Anasayfa
El İşleri Ören Bayan Yazmalar
Ören Bayan Yazmalar

Yazmalar, geçmişten günümüze kadar birbirinden güzel desen ve modeller ile gelen kültür örneklerimizden bir tanesidir. Çeyizlerin vazgeçilmezleri arasında bulunan yazmalar için yapılan kenar örnekleri de desen ve modellere uygun olarak hazırlanmaktadır. Günümüzde yazma modelleri arasında marka yapmış ören bayan yazma, son dönemlerin en çok tercih edilenleri arasında yer alıyor. Yediden yetmişe her yaştan bireyin işine yarayan yazmalar için, bu yeni sezonda ören bayan markası, yepyeni tasarımlar hazırlamıştır. Şeftali ağacı çiçeği, kayısı çiçeği, erik çiçeği gibi yaz meyvesi çiçekleri ile hazırlanmış yazlık modeller, yaz sıcaklarında rahat kullanımda olması için ince iplikten hazırlanmıştır.

Ören Bayan Tığ İşi Yazma

Ören Bayan Tığ İşi Yazma

Baharın gelmesi ile birlikte doğada kendini gösteren rengarenk çiçek desenleri, ören bayan yazma modelleri arasında bulunan gözde örneklerdendir. Laleler, gül desenleri, gelincik, minik çiçekler, menekşe, karanfil gibi birbirinden güzel desene sahip olan çiçeği üzerinde taşıyan yazma modelleri, hem açık hem de kapalı bayanların vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alıyor. Modern yaşantımızda artık genç kızlar yazmaları daha çok kullanıyorlar. Modayı takip eden  ve şıklığı seven genç kızlar yazmaları, şal, fular ve çantalarda aksesuar olarak kullanmayı tercih ediyorlar. Her kıyafete uygun seçimler yapılabilecek ören bayan desenleri arasında, çok güzel modeller yer alıyor.

Ören Bayan Yazma Desenleri

Ören Bayan Yazma Desenleri

Ören Bayan Yazma Modelleri

Ören Bayan Yazma Modelleri

Oren Bayan Yazma Ornegi

Ören Bayan Yazma örnekleri

Ören Bayan Yazma örnekleri

Ören Bayan Yazmalar

Ören Bayan Yazmalar

Ev gezmelerinde, hediyelik kullanımlarda, çeyizlerde veya namaz örtüsü kullanımlarında tercih edilebilen ören bayan markalı yazmalar, hem kullanım kolaylığı hem de her mevsime özel kalınlıkta iplikten tasarlanmış olması özelliği ile, bayanların gözdesi konumundadır.  Ören bayan yazma örnekleri, ilk tasarımları ile, çiçekli olarak bayanlara sunulmaktadır. İlerleyen dönemlerde geometrik desenli veya farklı temaların kurgulanması ile hazırlanması beklenen yazma modelleri, düz renk üzerine farklı renklerin bütünlüğü ile oturtulmuş çiçeklerden oluşuyor. Her kıyafete uyum sağlayacak renk çeşitliliği ile hazırlanmış yazmalar için birbirinden güzel oya örnekleri hazırlanabilir. İğne oyaları, mekik oyaları, tığ işi oyalar, birbirinden güzel desenlere uyumlu olarak hazırlandığı zaman, kaliteli yazmalar, olduğundan çok daha şık bir görünüm kazanacaktır. Yıkaması, ütülemesi ve kullanması kolay olan ören bayan ürünlerini dileyen herkes tercih edebilir.

“Ören Bayan Yazmalar” üzerine 1 yorum

  1. Ayşe erkıç özkocak says:

Yorumlar kapalı.