Kapat

Örgü Banyo Klozet Takımları

Anasayfa
Örgü/Tığ İşi Örgü Banyo Klozet Takımları
Örgü Banyo Klozet Takımları

Tüm örgü modellerinde, eski dönemlerdeki örgülerin rahatlığını ve şıklığını, son dönemlerde kullanılan makine üretim ürünlerinde bulmak inanın çok zor. Örgü ürünler, kullanışlı olmalarının yanı sıra çok kolay yapılabiliyor ve ucuza mal edilebiliyor. Bu sebeple son dönemlerimizde de örgü işleriyle uğraşıp, ona değer veren kıymetli bayanlarımızın olduğunu bilmekte bizi mutlu ediyor. Yapılan örgü ürünleri, herkes evinin her yerinde rahatlıkla kullanılabilir. Bu alanlardan bir tanesi de banyolarımızdır. Evimizin her köşesinde olduğu gibi banyolarımızda da dekorasyona çok önem veriyoruz. Banyolar için, örgü banyo klozet takımları, lifler yapılmaktadır. Klozet takımlarının örgü olarak yapılmasının sebepleri çoktur. Özellikle kolay yıkanabilir olmasıyla yaşanan rahatlık ve dilediğiniz renkte örebileceğiniz farklı modellerin olması, tercih edilebilirliği arttırmaktadır.

Banyo dekorasyonlarınıza uyum sağlayabileceğiniz, şık dekorasyonlar için paspas örneklerini de tercih edebilirsiniz. Eskiden yapmış olduğunuz örgüleri dönüştürerek klozet takımları oluşturabileceğiniz gibi yepyeni modellerle de örneklerini çeşitlendirebilirsiniz. Örgü klozet örnekleri sayesinde kafanızda canlandırdığınız modeli tespit edip, hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Banyolarınızda kullanacağınız alana göre klozet takımınızın büyüklüğünü ayarlayabilirsiniz. Çok büyük banyolarınız için iki parçalı örgü ürünler de yapabilirsiniz. Bunun dışında banyonuzun döşeme renklerine uygun olarak belirleyeceğiniz ip rengiyle muhteşem düz örgülerle bütünlük sağlayabilirsiniz. Balıklı modeller, çiçekli modeller, akvaryum modelleri ve geometrik desenli modeller de en çok tercih edilen modeller arasında bulunmaktadır.

Örgü Banyo Klozet Takımları

Son dönemlerde tercih edilen en güzel modellerden bir tanesi de polyester iplerle yapılan saçaklı modellerdir. Burada kullanılan ipler kirpi ipleridir. Kirpi ipleri, yumuşacık dokusundan dolayı seçilmektedir. Kirpi ipleriyle, düz kombinasyonlar yapabileceğiniz gibi modeller üzerinden de örgüler deneyebilirsiniz. Örgü alanında klozet takımı yaparken bir de tığ işi klozet takımları tasarlanmaktadır. Tığ işi ile yapılan takımlar, diğer takımlar gibi kolay örülen modellerden değildir. Çünkü banyolar için genellikle büyük parçalar ve üçlü takımlar tercih edildiği için, tığ işi örgüler de biraz zorlaşmaktadır. Fakat bu işi seven ve tığ işi yapan bayanlardansanız, onlarca örnek içerisinden beğendiğiniz modeli seçerek örgünüze başlayabilirsiniz.