Kapat

Örgü Bayan Hırka Modelleri 2018

Anasayfa
Hırka Modelleri Örgü Bayan Hırka Modelleri 2018
Yeni örgü bayan hırka modeli

Örgüler, kış aylarımızın en güzel aksesuarlarından olup, birçok örnekler üzerine yapılabilir. Şapkalar, bereler, örgü atkılar, tığ işi yelekler, örgü yelekler, kazaklar ve süveterler, patikler ve örgü hırkalar gibi birbirinden güzel birçok kışlık ürünleri tasarlayabilirsiniz. Bu bağlamda en çok ilgi çeken ve tercih edilen ürünlerden bir tanesi de örgü hırka modelleri olmaktadır. Örgü hırkalar, son dönemlerde çok şık ve modern çizgilerle karşımıza çıkmaktadır. Eskiden beri klasikleşmiş örneklerin yanı sıra, daha zor ve göz alıcı duran modeller de dikkat çekmektedir. Yakası geniş modeller, fırfırlı hırkalar, kemerli hırkalar, büyük düğmeli ve kurdeleli hırkalar da bu modeller arasında yer almaktadır.

Hırkalarınızı yaparken, belli örneklerden yararlanabileceğiniz gibi mevcut örnekleri değiştirerek farklı modeller de ortaya çıkarabilirsiniz. Kısa veya uzun hırkalar, yakalı veya yakasız hırkalar tasarımlarınızın önemli noktalarındandır. Modaya uygun, farklı hırkalar yapabilmek için, modelinizi uzun yaparak etek kısmı dediğimiz alt kısımlarını geniş tutarak, hırkanıza elbise havası katabilirsiniz. Böylece taytla veya diğer spor pantolonlarla kolayca kombinleyeceğiniz bir hırka elde etmiş olursunuz. Örgü bayan hırka modelleri, son dönemlerin en yeni modellerinden olan bebe yaka modeliyle de bütünleştirilerek yapılmaktadır. Geniş düğmelerle birlikte bebe yakalı bir hırka tasarımı gerçekten çok göz alıcı olacaktır.

Örgü Bayan Hırka Modelleri 2018

Örgü yapmayı seviyor, bir o kadar da vakit ayırabiliyorsanız, tığ işi hırka modelleri tam size göre bir el işi olacaktır. Hırkalar, patik veya bereler kadar kısa olmadığı için, tığ işi yaparken biraz daha fazla zaman harcamanız gerekecektir. Tığla yaptığınız örneklere ayrıca motifler ekleyebileceğiniz için, daha hoş işler ortaya çıkarabilirsiniz. Ayrıca sabrınıza ve el becerinize göre, cep ve kapşon eklemeleriyle de hırkalarınızı farklılaştırabilirsiniz. Bele yapacağınız ince kemerler de, tığ işi bayan hırka örnekleri için vazgeçilmez aksesuarlardan olup, hırkanızı daha cazip kılacaktır. İster kendinize isterseniz sevdiklerinize yapacağınız hırkaları, hayal gücünüze bağlı şekillendirerek farklı fikirlerin tasarımlarını meydana getirebilirsiniz. Şal yakalı modeller, kenarları işlemeli modeller, hırkalarınızda kullanacağınız örneklerden bazılarıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir