Kapat

Örgü Bayan Kazak Süveter Modelleri

Anasayfa
Örgü/Tığ İşi Örgü Bayan Kazak Süveter Modelleri
Örgü Bayan Kazak Süveter Modelleri

El yapımı örgü bayan kazak modelleri ile soğuklardan korunma vakti. Hadi sizlerde tığ işi ile örgü süveter örnekleri yapın ve sıcacık kalın!

Kazaksız bir kış düşünülemez. Biz de kış mevsimini hem sıcak hem şık geçirmek bayanlar için birbirinden güzel örgü ve tığ işi kazak örneklerini beğeninize sunuyoruz. Örgü bayan kazak modellerinde düz, haroşa örgü modelleri yanı sıra ajurlu ve burgulu birçok model biliyoruzdur. Biz sizler için en değişik en yeni ve moda örgü bayan kazak modellerini seçtik. Uzun tunik modellerinden kısa modellere, V yakalıdan boğazlı modellere, uzun veya kısa kollu hatta kolsuz modellere kadar yüzlerce örgü bayan kazak örnekleri ile sıcak bir kış geçirmek istiyor iseniz doğru adrestesiniz. Tüm örgü bayan kazak modellerin açıklamalı anlatımları ile kullanılan malzeme özelliklerini sitemizde bulabilirsiniz.

Örgü Bayan Kazak Modelleri

Tığ işi kazak modelleri de bu yıl çok moda. Düz tek parça modeller, motifli modeller ile şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Her ortama uygun örgü ve tığ işi bayan kazak örneklerine baktığınızda bazıları size zor gelebilir. Ama açıklamalı anlatımlarımızı okuduğunuz da örülebilir kazak modelleri olduğunu anlayacaksınız. İster kendinize isterse sevdiklerinize renk renk, spor, klasik, abiye olmak üzere her ortama uygun örgü bayan kazak modelleri örebilirsiniz. Özellikle abiye örgü bayan kazak modellerinde çeşitli aksesuarlar, boncuklar, nakış işlemeleri bu yıl çok tercih ediliyor.