Kapat

Örgü Bayan Yelek Modelleri 2018

Anasayfa
Yelek Modelleri Örgü Bayan Yelek Modelleri 2018
El işi bayan yeleği

Örgü Modelleri, kış aylarımızın vazgeçilmezleri arasındadır. Bayan örgü modelleri arasında, örgü yelekler, örgü kazaklar, örgü bere ve atkılar, örgü eldiven ve çantalar tasarlanmaktadır. Her geçen gün farklı örgü modelleri karşımıza çıkıyor. Renk desen ve modellerini kendimizin oluşturabileceği örgü bayan yelek modelleri ile modaya her zaman uyum sağlayan tasarımlar yapabilirsiniz. Gelin bohçalarınız, hediyelerimiz ve günlük kullanımlarımız için yapacağınız yelek modellerinde öyle güzel örnekler bulunuyor k, hem siz hem de içinizi ısıtacak örnekleri oldukça şık görünüme sahiptir. Siz de ev hanımıysanız, içinde bulunduğumuz kış aylarında, örgü bayan yelek örneklerini evlerinizde kolaylıkla yapabilirisiniz. Günlerinizde, televizyon programı veya dizisi izlerken ya da arkadaş sohbetlerinizde, boş vakitlerinizi iyi şekilde değerlendirebilmek için örgü işlerinize yer verebilirsiniz.

Ajur desenli yelekler, kuyruklu yelekler, klasik modellerden oluşan yelekler gibi onlarca motif modele sahip, bayan yelek modelleri 2018 kreasyonunuzu oluşturabilirsiniz. Yeleklerinizi tığ veya şişten yapabileceğini gibi iplerinizi tercihe göre kalın veya ince olarak tercih edebilirisiniz. Şık ve modern yelekler yapabilmek için şal yakalı modeller, beli kuşaklı modeller ve kenarları dantelli modeller seçebilirsiniz. Bu örnekler gösterişli ve şık olmakla birlikte, düğmeler pullar ve boncuklarla da süslenebilir. Yapacağınız yeleklerin bellerini geniş lastik örgüsüyle süslerseniz, yelekleriniz büyük bir beğeni alacaktır. Eskiden beri en çok tercih edilen yelek örneklerinden bir tanesi de saç örgüsü modelleridir. Açıklayıcı anlatımlarla kolayca yapabileceğiniz saç örgüsü modeli de gerçekten çok hoş görünüme sahiptir.

Örgü Bayan Yelek Modelleri 2018

Tığ içi yelekleri şişle yapılanlara oranla daha zahmetli ve zaman alıcı olmaktadır. Fakat bir o kadar da göz alıcı olan, tığ işi yapılan yelekler, her yaştan insanın tercih edebileceği cinsten örneklerden oluşmaktadır. Yeni sezonda tercih edilen en çık modellerden bir tanesi de laleli yelek modelleridir. Yine göz alıcı bir ihtişama sahip olan lale modelleri, biraz karışık bir örnektir. Fakat el işini seviyor ve isteyerek yapıyorsanız zorlu modellerinde üstesinden gelebilirsiniz. Tığ işi modellerinde bulunan yıldız örneği ve oklavalı tığ içi örneği de yeni doğum yapmış anneler için yapılan örneklerdendir. Beğendiğiniz modelleri, seçtiğiniz renklerle yaparak gardırobunuza yeni yeleklerinizi dahil edebilirsiniz.

“Örgü Bayan Yelek Modelleri 2018” üzerine 2 yorum

  1. Hümeyra says:
  2. Aslı says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir