Kapat

Örgü Bebek Bere Modelleri 2018

Anasayfa
Bebek Bereleri Örgü Bebek Bere Modelleri 2018
Örgü Bebek Bereleri

Tığ işi ile yapılan örgü bebek bere modelleri 2018 örnekleri ile sizlere bebek örgüleri paylaşmaya devam ediyoruz.

Örgü işi ile bir çok bebek kıyafeti yapabileceğiniz gibi örgü bereler de yapabilirsiniz. Kız ve erkek bebekler için birbirinden güzel bereleri kendiniz yapıp onların daha sıcak kalmalarını sağlayabilirsiniz. Basit yöntemler ile bebek bereleri rahatlıkla yapılabiliyor. Eğer öğrenmek isterseniz kısa sürede bebek bereleri yapmayı öğrenebilirsiniz.

Farklı farklı bere örnekleri bulunmaktadır. Sade bereler, kulaklı bereler, hayvan motifli bereler gibi bir çok örnek bulunmaktadır. Biz içerisinden seçmiş olduğumuz en güzel modelleri sizlerle paylaştık. Bere modellerini inceleyerek hangi bereyi yapacağınıza karar verdikten sonra bebeklere sevimli bereler yapın.

Erkek Bebek Bere Modelleri Konusuna Göz Atmayı Unutmayın!

Örgü Bebek Bere ve Takım

Bebekleriniz İçin Bere Yapın

Eğer evde boş vaktiniz varsa ve bu vakti nasıl değerlendireyim diyorsanız bebekler için örgü bereler yapabilirsiniz. Hem vaktinizi boşa harcamamış olursunuz hemde canınız sıkılmamış olursunuz. Boş vaktinizde bebek örgüleri yaparak güzel vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca daha farklı bebek örgüleri de yapabilirsiniz. Mesela patikler, hırkalar, yelekler, elbiseler ve daha neler neler. Fakat ilk örgü işini bilmiyorsanız onu öğrenmeniz lazım. Sitemizde bulunan anlatımlı örgüler ile örgüyü de öğrenebilirsiniz.

Örgü Bebek Bere Modelleri

Yukarıdaki bebek bereleri arasında beğendiğiniz modeli yapmaya hemen koyulabilirsiniz. Yapılışını bilmediğiniz model olursa bize bildirirseniz en kısa sürede bere örneğinin yapılışını sizlerle paylaşabiliriz. Daha önce sitemize eklediğimiz kulaklı bere yapılışı ilginizi çekebilir.