Kapat

Örgü Bebek Patikleri 2018

Anasayfa
Bebek Patikleri Örgü Bebek Patikleri 2018
Örgü Bebek Patik Modelleri 2018

Tığ işi örgü bebek patikleri 2018 yılında en güzel modelleri ile karşımıza çıkıyor. Bayanların yağmış olduğu en güzel bebek patik modelleri ve daha fazlası!

Bebeklerin ayaklarını sıcacık tutmak için kendi yapmış olduğunuz patikleri kullanabilirsiniz. Hem doğal, hem sağlıklı hemde tasarruf amacı ile örgü bebek patikleri tercih edebilirsiniz. Kendi yapmış olduğunuz bebek patikleri ile de miniklerin ayaklarını sıcacık tutabilirsiniz. Erkek ve kız bebekler için şirin patikler örüp minik ayakları şenlendirmek sizin elinizde.

El İşi Örgü Bebek Patiği

El İşi Örgü Bebek Patiği

Örgü Bebek Patik Modelleri 2018 Örnekleri İle Karşınızdayız

Bebekler için örgü patikler ile karşınızdayız. En yeni patikler bularak sizler için sitemize ekledik. Daha önce burada bir çok bebek patikleri paylaşmıştık. Şimdi ise bayanların son zamanlarda yapmış oldukları yeni modelleri siteye ekliyoruz. Sizler de yeni modeller öğrenin ve miniklere yeni patikler yapın diye sitemize sürekli patikler eklenmektedir. Patik yapılışını bilmeye bayanlar; Tığ İşi Örgü Bebek Patik Yapılışı0 1 Yaş örgü bebek patik yapılışıAnlatımlı bebek patik ve bere yapılışıConverse Bebek Patiği Yapılışı, konularına göz atabilirler.

Örgü Bebek Patikleri

Yukarıda birbirinden güzel 20 adet örgü bebek patikleri bulunmaktadır. Bu patik örneklerini inceleyerek bebekleriniz için yapacağınız patikler hakkında bilgi sahibi olabilir ve hangi patiği yapacağınıza karar verebilirsiniz. Eğer yapılışını istediğiniz model olursa bize bildirirseniz sizinle kısa süre içerisinde anlatımlı modelini paylaşabiliriz. Tığ işi bebek patikleri yaparken hem zevk alacaksınız hemde kısa zamanda çok güzel patik modelleri yapacaksanız.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir