Kapat

Örgü Bebek Süveter Modelleri

Anasayfa
Bebek Örgüleri Örgü Bebek Süveter Modelleri
Örgü Bebek Süveter Modelleri

Erkek veya kız bebekler için, bahar ve kış aylarında en çok tercih edilen örgü modellerden bir tanesi de örgü bebek süveter modelleri olmaktadır. Erkek bebek veya kız bebek anneleri, bebekler için yapılabilecek hem şık hem de sevimli tasarımlara sahip, en yeni süveter modelleri sizleri beklemektedir. Süveterler, hangi yaş grubunda olura olsun, genç veya bebek herkese çok yakışan bir örgü modelidir. Bebek süveter örnekleri yapıldıktan sonra, erkek bebeklerde gömlekle birlikte giydirildiği zaman, oldukça şık ve hoş bir duruş sağlamaktadır. Erkek bebekler için uzun kollu t-shirt üzerine de giydirilerek kullanılabilen süveterler, kız bebeklerde elbise veya yine gömlek gibi kıyafetlerle kullanılabilir.

Bu sezonda da diğer sezonlarda olduğu gibi, bebek örgü renklerinde cinsiyete bağlı renkler ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Kız bebekler için, toz pembe ve pastel tonları en çok tercih edilen renklerden olurken, erkek bebekler için, mavi renkler tercih edilmektedir. Bebeklere en çok yakışan modeller arasında, onların sevimliliklerini arttırabilecek şeker modeller bulunmaktadır. Ayrıca omuzlara yapılabilecek düğme detayları ve süveterde kullanılabilecek püsküler de yine farklı bir albeni katacak olgulardandır. Tabi ki bu renkler dışında, farklı canlı renk tonlarında da örgü süveter örnekleri yapılabilir.

Örgü Bebek Süveter Modelleri

Çoğunluğu şiş ile örülen bu modeller aynı zamanda tığ işiyle de yapılabilir. Tığ işi süveter modelleri, belli bir örnek üzerinden gidilerek oluşturulabileceği gibi, yepyeni tasarımlarla da hazırlanabilir. El emeği ile örülen el işleri, hediyelik olarak da değerlendirilebilir. Kurdele ve fiyonk gibi aksesuarlarla şekillendirilmiş örnekler, kız bebek süveterleri için kullanılabilir. Bu alanda, hayvan desenli modeller, saç örgüsü desenler, ajurlu süveterler, düğmeli süveterler, V yakalı veya bisiklet yakalı süveterler örülebilir. Araba ve tren desenli, gemi desenli, çizgi film karakter desenli modeller erkek bebekler için kullanılabileceği gibi, bebek, sevimli hayvanlar, çiçekler ve yapraklar, çizgi film sevimli karakterleri de kız bebekler için yapılabilecek örgü el işi süveterler arasında bulunan örneklerdendir.