Kapat

Örgü Çöp Poşeti Örnekleri

Anasayfa
Örgü/Tığ İşi Örgü Çöp Poşeti Örnekleri
Örgü çöp kovası

Zamanın gelişmesi ile birlikte, aksesuar ve eşya muhafaza edebilmek için yepyeni tasarımlar yapılmaktadır. Bu tasarımlar arasında örgü çöp poşetliği modelleri de yer alıyor. Son zamanlarda, hanımlarımız çok farklı çeşit ve modelde örgü poşetlikler yapmaktadır. Hepimiz biliyoruz ki, poşetler mutfaklarımızda çok fazla yer kaplamaktadır. Onlara yer bulmak çok zor olduğu gibi, bulunulan yerler için bazı eşyalar kaldırılmaktadır. Bunun engellenmesi için, yeni yapılan örgü çöp poşetlik modelleri, bu alanda bayanların kurtarıcısı olmaktadır.

Tığ işi çöp kovası

Tığ işi çöp kovası

Sakallı iplerden yapılan poşetlikler, kardan adam figürlü poşetlikler, hayvan figürlü poşetlikler ve daha niceleri, çok yer kaplayan poşetleri toplamak için yapılan modellerden bazılarıdır. Günümüzde örgü poşetlikler genellikle misafirliklerde görülüyor. Birbirine misafirliğe giden bayanlar, mutfaklardaki bu süslü aksesuar ve kullanışlı olan poşetlikleri görünce, nasıl yapıldıklarını araştırıp yapmaya çalışıyorlar. Örgü çöp poşetlik örnekleri, el işi bilen ve tasarım yapmayı seven her bayanın kolaylıkla yapabileceği örneklerdendir. Sakallı iplerden veya düz yünlerden örülen poşetlikleri herkes kendi zevkine göre süsleyebilir. Örgü çöp poşeti modelleri arasında, bebek figürlü örnekler çok fazla tercih edilmektedir. Kıvırcık saçlı veya düz saçlı bebekler yapıp, gözleri düğme veya boncuklar ile tamamlanabilir. Bunun dışında sıradan örnekler yapmak için, kolay modeller de tercih edilebilmektedir.

Örgü çöp kovası

Örgü çöp kovası

Örgü çöp torbası örnekleri, mutfakların dekoruna uygun olarak yapılabilmektedir. El becerileri kullanılarak geliştirilen tasarımlar sonucu, mutfaklar da dağınıklıktan toplanmış olacaktır. Videolu ve resimli örgü poşet anlatımları için birçok site bulunmaktadır. İlgi çekici ve son derece kullanışlı olan bu modelleri herkes deneyebilir. Tığ işi veya şiş ile yapılan örgü poşetlikleri, herkes istediği renkte ve modelde tasarlayabilir. Yapılacak olan tasarımlar için, hangi ipin kullanılacağı önemli değildir. Önemli olan, beceriklilik ve hayal gücü sayesinde yapılacak olan örneklerdir. Örgü çöp poşeti örnekleri için, birbirinden güzel ve ilginç modeller hanımları şaşırtacak ölçüde tasarlanmıştır. Mutfaklara yakışan meyve figürleri, sebze figürleri, çiçekli poşetlikler, tığ işi ile yapılan en güzel örneklerdendir. Herkes kendisi yapabilme kapasitesine bağlı olarak bir model seçerek deneyebilir.

“Örgü Çöp Poşeti Örnekleri” üzerine 1 yorum

  1. rumma says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir