Örgü Çorap Modelleri ve Yapılışı

Ayaklarınız üşüyorsa kendi el işiniz ile yapmış olduğunuz örgü çorap modelleri ile ısıtmaya ne dersiniz? Örgü çoraplar ve yapılışı!


Örgü Çorap Modelleri ve Yapılışı

Ayaklarınız üşüyorsa kendi el işiniz ile yapmış olduğunuz örgü çorap modelleri ile ısıtmaya ne dersiniz? Örgü çoraplar ve yapılışı!

Örgü çoraplar ile ayaklarınızı sıcacık tutabilirsiniz. Sizlerde örgü işinden anlıyorsanız hemen örgü çorap yapmaya başlayabilirsiniz. Sizlere örgü çorap modelleri ve örgü çorap yapılışı paylaştık. Örgü çorapları inceleyerek sizlerde yapabilirsiniz. Eğer yapılışını bilmiyorsanız örgü çorap yapılışı ile nasıl yapıldığını da öğrenebilirsiniz.

Örgü örmeyi bilen bayanlar hayal güçlerini kullanarak çok güzel örgüler çıkarabiliyor. Birazdan sizler için paylaşmış olduğumuz çorapları incelerken de bayanların ne kadar incelikle yapmış oldukları örgü çorapları göreceksiniz. Gerçekten muhteşem hayal gücüne sahip bayanların işidir örgü örmek. Örgü demek sadece patik ve lif örmek değildir. Çoğu hazır makinelerin yaptığı işlerden daha iyilerini el işi ile yapan bayanlar var.

Kışın soğuk günlerinde ayaklarınız üşümesin diye örgü çoraplar yapıp giyebilirsiniz. Hasta olmamanız için ayaklarınızı da sıcak tutmanız lazım. Bunun için yün ipler ile yapılmış olan çorapları tercih edin. Örgü çorapları yapıp kendinize, çocuklarınıza veya eşinize dostunuza verebilirsiniz. Ayrıca hediye olarak da kullanabilirsiniz. Yün ipler ile örülmüş olan çoraplar ayakları sıcacık tutuyor. Eğer el işinize güveniyorsanız sizler de bu modelleri yapabilirsiniz.

Örgü Çorap Modelleri 

Örgü Çorap Yapılışı

Aşağıdaki videoda çift şişle örgü çorap yapılışı anlatılmaktadır. Videoyu dikkatli bir şekilde izlerseniz örgü çorabın nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Örgü çorap yapılışı şiş işi ile anlatılmış. Sizde şişleri ve yün ipleri hazırlayacak örgü çorap yapmaya başlayabilirsiniz. Aklınıza takılan soruları yorum kısmından bize sorup merak ettiklerinize cevap bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
80 Sorgu Yapıldı. 0,629 Saniyede Olu