Kapat

Örgü Gelin Şal Modelleri

Anasayfa
Şal Modelleri Örgü Gelin Şal Modelleri
Örgü Gelin Şal Modelleri

Örgü gelin şal modelleri gelinliklerin üzerine aksesuar olarak kullanılmaktadır. Birbirinden güzel gelin şalı örnekleri sizler için sitemizde!

Evlenecek olan kişiler düşün hazırlıkları yaparken gelinlik aksesuarlarını seçmeyi unutmayın. Örgü şallar omuzlara çok güzel bir aksesuar olarak düşünülebilir. Eğer el işi yapmayı biliyorsanız kendi şalınızı kendiniz yapabilirsiniz. Düğününüzde giyeceğiniz gelinliğe uygun şal modelini tığ işi örgü ile yapabilirsiniz.

Uzun süredir sitemizde şal paylaşımı yapmıyorduk. Şal modelleri kategorisine göz attığımda bunu fark ettim. Bende hemen siteye şal örnekleri ekleyeyim derken aklıma gelin şalları geldi. Araştırma yaparken internette bir çok şal örneği buldum ve bunlar arasında en güzel olan modellerden 20 tanesini seçim sizler için siteye yüklemesini yaptım. Umarım aralarında kendinize uygun bir model bulup beğenirsiniz.

Örgü şal yapmak isteyen ve yapmasını bilmeyenler için daha önce sitemizde paylaştığımız bir kaç tane örnek bulunuyor. Bunlardan biri Tığ İşi Örgü Şal Yapılışı diğeri ise Derya Baykal Üçgen Şal Yapılışı örnekleridir. Tığ işi örgü şal yapılışı videolu olarak anlatılmıştır. Üçgen şal yapılışı ise resimli olarak detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Yapmak isteyenler konulara girip detaylarını öğrenebilirler.

Gelin Şalları

Gelin Şalları

Örgü Gelin Şal Modelleri

Yukarıda gördüğünüz gibi 20 adet şal modeli yer alıyor. Bu şalları ben çok beğendim. Sizinde beğeneceğinizi düşünüyorum. Aralarından anlatımını istediğiniz model olursa bize iletebilirsiniz. Yapabileceğimiz modeller olursa anlatımlarını sitemizde yayınlıyoruz. Gelin şalları çok zarif ve kibar göründüğünden dolayı bunları normal günlerde de kullanabilirsiniz. Abiye ve elbiselerin üzerinde çok güzel duracaklardır. Daha fazla örgü ve şal örnekleri için bizi takipte kalın!