Kapat

Örgü İç Çamaşırları

Anasayfa
Örgü/Tığ İşi Örgü İç Çamaşırları
Örgü İç Çamaşırları

Farklı giyim ürünleri giymekten hoşlanan bayanlar için yeni sezonda çok daha farklı tasarımlar karşımıza çıkıyor. Bu tasarımlardan bir tanesi de örgü iç çamaşırları olmaktadır. Örgü ile yapılan el işi örnekleri her geçen gün çok daha farklı tarzda tasarlanmaya devam ediyor. Yeni sezonun en sevilen örnekleri arasında, örgü ile yapılan sütyenler, örgü mayo, örgü iç çamaşırı takımları yer alıyor.

El yapımı iç çamaşırları, istenilen renkte hazırlanabilir. El işi ile uğraşan hamarat hanımlar, birbirinden farklı çamaşır modelleri hazırlayabilirler. Dekorasyon için el işi örgüler yapar gibi, çamaşır ve giyim ürünleri hazırlanıyor. Yapımları oldukça basit olan modeller, yine havlu kenarı örnekleri  veya diğer dantel örneklerinde kullanılan motifler ile farklılaştırılarak tasarlanabilir. Bunun için en bilinen örnekler tığ işi iç çamaşırları içerisinde görülebiliyor. İsteğe göre şık veya seksi modeller hazırlamak mümkün oluyor. Örgü sütyen ve diğer takımlar, tığ işi ile yapıldığı zaman çok daha diri ve düzgün bir görünüm kazanıyor. Bu sayede vücut ölçülerine uygun olan vücuda oturan modeller tasarlamak, tığ işi ile yapıldığı zaman çok daha düzgün duruyor diye söyleyebiliriz.

Örgü İç Çamaşırları

Son zamanların modası olarak önümüze gelen örnekler, beyaz, siyah, mor, pembe ve mavi renklerde daha çok hazırlanıyor. Hem iç çamaşırları hem de diğer örgü iç giyim ürünleri için çiçekli modeller en çok tasarlanan modellerden bir tanesi olmaktadır. Plajların vazgeçilmezlerinden olan bikini, mayo ve diğer plaj giyim ürünleri, yine dantel motiflerin kullanılması ile hazırlanabiliyor. Geçtiğimiz yaz sezonunda plajlar için tercih edilen örgü bikini ve mayolar, şimdilerde iç çamaşırı olarak tasarlanabiliyor. Geometrik desenlerin de içerisinde kullanıldığı ürünler, isteğe göre iki renkli olarak da tasarlanabilir. Püsküllü, ipli, file şeklinde, çiçekli, yuvarlak motifli, çizgili örnekler, aynı zamanda şiş ile yapılan örgüler olarak da hazırlanabilir. Bayanlar hangi el becerisini çok daha iyi yaptıklarını düşünüyorlarsa, o örgü tekniğini yapacakları örgü el işlerinde rahatlıkla kullanabilirler. Bu sayede örgülerin hazırlandığı süreç hem daha keyifli hem de daha çabuk geçecektir.