Kapat

Anlatımlı Örgü Saç Bandı Yapımı

Anasayfa
Anlatımlı Örgüler Anlatımlı Örgü Saç Bandı Yapımı

Örgü saç bandı yapımı basit yöntemler ile sizler için anlatıldı. Örgü saç bandı yapılışı resimlerini inceleyerek saç bantları yapabilirsiniz.

Örgü deneyimi olanlar bu saç bantlarından mutlaka yapmalı. Parayla saç bantları alacağınıza örgü işi ile kendinize şirin örgü saç bantları yapabilirsiniz. Ayrıca sizlere sunmuş olduğumuz anlatımlı örgü saç bandı yapımı da oldukça basit. Yani saç bantlarını kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yayınlamış olduğumuz anlatımlı resimlere göz atarak bu renkli saç bandına sahip olabilirsiniz. Tabi istediğiniz renk ipleri tercih edebilirsiniz. Tahta örgü şişleri ile yapılan saç bantları çok şirin görünüyor. Gidip 10 TL 20 TL gibi fiyatlara satılan saç bantlarını almanıza gerek yok. Kendinize saç bantları yapmak için bu yazımızdaki resimleri ayrıntılı takip edip örmeniz yeterli olacaktır.

Önceki yazılarımızda Eski Kazaktan Saç Bandı Yapımı paylaşmıştık. Eski kazaklarınızı çöpe atmayıp değerlendirerek de saç bantları yapabilirsiniz. Tığ İşi Örgü Saç Bantları da paylaşmıştık. Birbirinden güzel saç bantlarının tığ işi ve örgü ile yapıldığına inanamayacaksınız. Şimdi ise gelelim örgü saç bandı yapımına. Aşağıdaki resimler sırası ile saç bandı yapılışını göstermektedir. Resimleri adım adım inceleyip saç bandı yapılışını öğrenebilirsiniz.

Örgü Saç Bandı Yapımı