Kapat

Örgü Şal Fular Modelleri 2018

Anasayfa
Fular Modelleri Örgü Şal Fular Modelleri 2018
Örgü Şal Fular Örnekleri 2018

Moda ve tarz alanında en çok tercihler, aksesuarlarda yapılmaktadır. Bayanların hiç vazgeçemediği aksesuar çeşitleri, örgü fular modelleri, bereler, atkı ve eldivenler, takılar gibi unsurlardan oluşmaktadır. Yeni sezonun en çarpıcı örneklerinden bir tanesi de, yeni örgü fular modelleri olmaktadır. Yapılacak olan fular modelleri sayesinde, her çeşit kıyafete uygun tasarımlar yapılarak, uygun kombinler oluşturulabilir. Her mevsim kullanılabilecek olan şal örneklerş, bayanlar için vazgeçilmez örneklerden bir tanesi olmasının yanı sıra, en iyi tarz yansıtma ve modaya uyum sağlama aksesuar çeşitlerindendir.

Yeni fular örnekleri ve yapılışları da çok zor olmayan anlatımlarla, bayanlara aktarılmaktadır. İnternet sitelerinde bulunan resimli ve anlatımlı örnekler sayesinde, en yeni ve hoş duran fular modellerinin yapımları öğrenilebilir. Örgü işini bilen fakat daha önce fular yapmamış olan bir bayan, kolaylıkla resimli anlatımlarla bu örneklerin yapılışlarını öğrenebilir. Tığ işi fular modelleri, diğer örneklerde olduğu gibi sıcak tutabilecek bir örgü modelidir. Bunun yanı sıra bir de şıklığı ile bayanlara çok fazla yakışan modellerden olmaktadır. Fular modelleri, örgü işiyle yapılabileceği gibi, tülbentlerle de yapılabilir. Bir de dut ipi ile yapılan şal modelleri vardır. Dut ipleriyle bebek battaniyelerinden bebek takımlarına kadar her çeşit örgü örülebilir. Fular örnekleri de dut ipleriyle çok daha güzel ve şık bir tasarıma imza atmaktadır.

Örgü Şal Fular Modelleri 2018

Tiftik el örgü iplikleriyle yapılan örgü fularlar, döner biçimde şekillenerek oldukça hoş bir görüntüyle kullanılabilmektedir. Saç örgülerinin birleştirilerek yapıldığı fularlar da sezonun en ilgi çeken modellerinden bir tanesidir. Elbise ve bluzlarda kullanılan trend renkler, fularlarda da kullanılabilir. Sax mavisi, fuşya, pudra tonları, pastel tonlar gibi çarpıcı renkler, örgü fular örnekleri için tercih edilebilir. Canlı renkler özellikle farbela modeli olan fularlarda çok hoş durmaktadır. Dantela fularlarda da açık renkli tonlar tercih edilirse, dantel motifleri daha dikkat çekici duracaktır. El becerisine göre, her model, istenilen renk ve ip seçenekleriyle yapılabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir