Kapat

Örgü Süveter Örnekleri

Anasayfa
Örgü/Tığ İşi Örgü Süveter Örnekleri
Örgü bayan süveter örneği

Kış sezonuna girdiğimiz dönemden bu yana, örgü süveter örnekleri epey dikkat çekmektedir. Birbirinden güzel örme veya hazır olan süveter çeşitleri, en çok satılan modeller arasındadır. Renkli, ajurlu, düğmeli ve onlarca örgü teknikleriyle tasarlanmış süveterler, soğuk günlerde herkesi ısıtacak şekilde hazırlanmış. Giyilen her kıyafet,  kişinin tarzı hakkında bilgi veren nitelik taşır. Süveter modelleri de giyildiği zaman, kişinin tarzıyla ilgili çok şey anlatmaktadır. Sevilen modele göre, V yaka, bisiklet yaka ve boğazlı yaka olarak süveterler yapılabilir. Bunun dışında süveterlerin omuz bölgesi de düşük omuz veya omuz hizasında askı olarak tasarlanabilir. Süveter yapmak isteyen tüm hanımlar, anlatımlı ve resimli örnekler bularak, örnek ve modellerin yapılışı hakkında bilgi sahibi olabilirler.

Her örgü örneğinde olduğu gibi, örgü süveter modelleri için de çarpıcı tasarımlar bulunmaktadır. Bayanlar için yapılmış yarasa kollu süveter modeli de bunlardan bir tanesidir. Yarasa kollu süveter ile rahatlık, çok kolay hissedilebilir. Daha şık bir model elde etmek istenirse, yapılan yarasa kollu süveterin boyu, tunik gibi uzun olarak örülebilir. Bunun dışında yakası da boğazlı ya da boyunluk şeklinde, degaje yaka yapıldığında örnek son derece göz alıcı bir güzelliğe sahip olacaktır. Örgülerin arasına katılan renkli ipler veya daha önce görülmemiş desenler katıldığı zaman bay, bayan fark etmeden, süveter herkesin tercih edebileceği bir hal alır. Tığ işi süveter modelleri de oldukça hoş modellerle yapılmaktadır.

Örgü Süveter Örnekleri

 

İster bebek, ister genç, ister bay, ister bayan herkese uygun olarak süveter örülebilir. Birbirinden güzel renk seçenekleri ve örneklerle her yaşa uygun örgüler örülmektedir. Özellikle her örgüde olduğu gibi bu örgü çeşidinde de bebekler için yapılan modeller oldukça sevimli duruyor. Düğmeli, jakarlı, ajurlu modeller, bir de profesyonel anlamda örgü yapan bir bayanın elinden çıkmışsa, daha da hoş gözüküyor. Bebek ve çocuklar için, Sünger Bob, Pororo, Hello Kity, araba, bebek, Pepee ve birçok hayvan deseni gibi desenler yapılmaktadır. Kareli kağıt üzerine desen oluşturarak bu modelleri herkes çocuğu ve torunu için deneyebilir.