Kapat

Videolu Anlatımlı Parke Taşı Örgü Modeli Yapılışı

Anasayfa
Anlatımlı Örgüler Videolu Anlatımlı Parke Taşı Örgü Modeli Yapılışı
Parke Taşı Örgü Modeli

İki renk ile öreceğiniz çok zevkli ve çok da basit , örmeye yeni başlayanlar için çok kolay bir örnek olan parke taşı örgü modelini yayınladık.

Birbirinin içine geçtiği için örneğe parke taşı modeli adı verilmiştir. Bu model ile hırka, yelek ve süveterler yapabilirsiniz. Arzu hanımın youtube kanalında paylaşmış olduğu bu güzel örneği siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşmak istedim.

Parke taşı örgü modeli iki renk ip ile örülen harika bir örgü modelidir. Anlatımı oldukça sade ve net bir şekilde anlatılmıştır. Bu güzel örgü tekniği ile çok güzel işler çıkarabilirsiniz. Anlatımlı örgüler arasında yayınlamış olduğumuz videolu anlatımlar her zaman sade ve net şekilde anlatılmıştır. Bu modelin size artı bir tarafı ise Türkçe anlatımlı olmasıdır.

Çapraz Örgü Nasıl Yapılır? yazısından sonra bayanlar anlatımlı örgülere ağırlık vermemizi istediler. Bizlerde onların isteklerini kırmayı onlar için birbirinden güzel örgü tekniklerini paylaşma kararı aldık. Genellikle Türkçe videolar paylaşsak da arada yabancı anlatımlı videolar da yer alabiliyor. Onlarında el hareketlerini izleyerek örgünün nasıl yapıldığını rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Görünümü nedeni ile parke taşına benzediği için adını da ondan almış olmalı. Sizde yukarıdaki videoyu izledikten sonra bu güzel örgü modeli hakkında bilgi sahibi olacaksınız.