Rengarenk Örgü Bebek Patikleri

Örgü ile hazırlanan çeşitli giyim ürünleri arasında yelekler, ceketler kadar patiklerin de ilgi gördüğü modern dünyada örgü bebek patikleri ayrıca ilgi görmektedir.


Rengarenk Örgü Bebek Patikleri

Örgü ile hazırlanan çeşitli giyim ürünleri arasında yelekler, ceketler kadar patiklerin de ilgi gördüğü modern dünyada örgü bebek patikleri ayrıca ilgi görmektedir. Bebeklerin ayaklarını sıcacık tutmak için üretilen bu sevimli ayakkabı benzeri yapılar, bayanların maharetli ellerinden çıkarak oldukça çeşitli modellerde sunuluyor önümüze. Ayakkabıya benzer, son derece gerçekçi modeller rengarenk örgü bebek patikleri arasında kendini gösteriyor hemen. Mavi, kırmızı, pembe, mor, kahverengi, krem rengi, yeşil gibi pek çok renkte üretilen bu örgü bebek patik örnekleri, dikkatleri üzerine çekecek nitelikte sevimlilikle göz dolduruyor. Bebeklerin minicik ayaklarını sıcacık tutmak için üretilen bu ürünler, genellikle düğmeli olarak üretiliyor. Bu yılın en yeni örgü bebek patikleri arasında yan tarafından tek düğme ile tutturulan, gerçek ayakkabı gibi bir görünümü olan modeller göze çarpıyor. Bunun yanında çiçek, uğur böceği gibi minik dokunuşlarla bambaşka bir görünüm arz eden minik kıyafet parçaları, renkleri kadar biçimleriyle de  özellikle incelenen ürünler arasında gösteriliyor.

Rengarenk Örgü Bebek Patikleri

Örgü bebek patikleri incelendiğinde görülüyor ki, daha çok hayvan figürleri ve düğmeli modeller yoğun bir biçimde yer alıyor ürünler arasında. Hayal gücü ile seçeneklerin her geçen gün daha çok artırıldığı bu ucu bucağı olmayan örgü dünyasında, bebeklerin ayaklarını sıcak tutmanın yolunun geçtiği örgü bebek patikleri bu yılın en çok üretim yapılan alanı olarak görülüyor. Pembe ile fuşya, mavi ile lacivert gibi renklerin uyum içerisinde bir bütün halinde üretildiği, farklı model ve şekillerin can bulduğu bir dünya örgü bebek patikleri dünyası. Minik köpek şekilleri ya da minik bir tavşan figürü halinde üretilen örgü bebek patikleri, bebeklerin de dikkatlerini çekerek, ayaklarına ilgi göstermelerine neden oluyor. Farklı figür ve şekillerin varlığı ile minicik bebek ayaklarını, sevimli bir gergedan gibi gösteren bu örgü bebek patikleri görselliği oldukça yoğun bir biçimde görülen ürünler arasında ilk sırada yer alıyor. Canlı renklerle donatılan bu ürünler, bebeklerin ilgisini cezp ettiği kadar, kış aylarında üşümelerin de önüne geçiyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Ayşe Cücü diyor ki:

    hepsi birbirinden güzel, el işlerinin videolu anlatımlarını koysanız biz ev hanımları da öğrenerek ailemize katkıda bulunsak, çocuklarımıza destek olsak

    1. Aslı diyor ki:

      Merhabalar. Site yeni olduğundan dolayı pek fazla anlatım bulunmamaktadır. Fakat gün geçtikçe anlatımlı örgüler kategorisine anlatımlı modeller eklenmektedir.

BİR YORUM YAZ
77 Sorgu Yapıldı. 0,395 Saniyede Olu