Kapat

Rize İğne Oyaları Örnekleri

Anasayfa
İğne Oyası Rize İğne Oyaları Örnekleri

El işini çok seven bayanların tercihleri arasında birbirinden güzel iğne oyası modelleri bulunmaktadır. İğne oyası tutkunu olan bayanlar için, birbirinden güzel Rize iğne oyaları modelleri, 2018 yılı için yepyeni kategorileriyle sunulmaktadır. Konu ile alakalı el işi becerisi bulunan bayanlar için iğne ile havlu kenarı modelleri yapmak zor ve zahmetli değildir. Bilmeyen bayanlar içinse öğrenebilmeleri için kurslar bulunmaktadır. Bu sayede işin nasıl yapıldığını öğrenip çeşit ve örnek modellere bizimle ulaşabilirsiniz.

İğne oyaları havlu kenarı örnekleri için kullanacağınız iplerin renklerini havlularınızın renk ve desenlerine göre seçebilirsiniz. Genellikle Rize iğne oyası havlu örnekleri, mutfakların vazgeçilmezlerindendir. Mutfaklara farklı renkte hava katmak ve havluları neşelendirmek için renkli ve birbirinden güzel işler ortaya çıkarabilirsiniz. Meyve desenleri, küçük çiçekler, bahar çiçek motifleri, papatyalar gibi rengarenk oyalarla havlularınızı süslemeniz mümkün. Bu konuda yapılmış öyle örnekler var ki, o kadar muntazam yapıldıkları için, el işi değil de makine işi gibi gözükebiliyorlar. İç içe geçmiş desenler, geometrik şekiller de havlu kenarlarının vazgeçilmezleri arasındadır.

Rize iğne oyası havlu kenarları, sabırla yapıldıkları zaman çok güzel işler ortaya çıkmaktadır. Yeşil çimenlerin üzerinde çiçekler, çilekler, meyveler yaparak, desenlerinizi hayal gücünüze göre şekillendirebilirsiniz. Özenle hazırlayacağınız işlerinizi isterseniz sevdiklerinize hediye olarak gönderebilirsiniz. Hazır alınan havluların yanı sıra el emeği verilmiş bu işler daha fazla ilgi görmektedir. Hatta iğne oyası modelleri için hayal gücünüzü kullanarak, evinizde çeşitli süslemeler yapabilir ve dekoratif ürünler ortaya çıkartabilirsiniz.

Rize İğne Oyaları Örnekleri

Oya işlerini evlerinizin banyo ve mutfağında kullanmak dışında, çeyizlik olarak hazırlayıp, kızınızın, torununuzun çeyizine koyabilir veya tanıdık çevrenize satışla sunabilirsiniz. En güzel vakit geçirme işlerinden olan oya işleri, el becerisi olan ve işini severek yapan hanımlar için bir vazgeçilmezdir. Abajur yapımından, seccade işlemelerine, yatak örtüsünden, oda takımlarına kadar hazırlayacağınız oya işleri ile ilgili tüm görselleri sitemizde bulabilirsiniz. Oya işini yaparken birden fazla ip kullanacağınız için iplerin dolaşmamasına dikkat ederseniz, daha rahat çalışma yürütebilirsiniz.