Sakallı ipten Paspas Modelleri ve Yapılışı

Sakallı ipten paspas modelleri ve anlatımlı sakallı ipten paspas yapılışı videosu ile çok güzel paspaslar yapabilirsiniz.


Sakallı ipten Paspas Modelleri ve Yapılışı

Sakallı ipten paspas modelleri ve anlatımlı sakallı ipten paspas yapılışı videosu ile çok güzel paspaslar yapabilirsiniz.

Sakallı ip ile örgü paspas yapılışı örgü bilen bayanlar için kolay bir iştir. Videolu anlatım paylaştığım için paspas yaparken çok fazla zorlanmayacaksınız. Daha önce de sitemizde sakallı ip ile yapılan el işleri paylaşmıştık. Bunlar;  Sakallı ipten uğur böceği yapılışıSakallı ipten lif modelleri ve anlatımlı yapılışı ve El İşi Sakallı İpten Klozet Takımları.

Sakallı ip ile çok güzel paspas yapılabilmektedir. Birazdan paylaşacağımız örneklerde göreceğiniz gibi harika işler çıkarılabilmektedir. Banyo paspası, kapı paspası, klozet takımları gibi bir çok şeyi sakallı ipler ile yapabilirsiniz. 12 Adet sakallı ip paspas modeli paylaşımı yaptık. Ayrıca sakallı ipten yapılan paspasın yapılışını da videolu olarak paylaştık. Önce paspas modellerini paylaşacağız, ardından ise yapılışının videosunu paylaşacağız. Modelleri inceleyio daha sonra videoyu izleyip sizlerde sakallı ipten paspaslar yapabilirsiniz.

Sakallı ipten Paspas Modelleri

Yukarıda 12 adet sakallı ip ile yapılan paspas örneği yer almaktadır. Sakallı ipten paspas modelleri resimlerini incelediyseniz şimdi de yapılışına geçelim. Video 21.29 dakika sürüyor. Videoyu izledikten sonra sakallı ipten paspasın nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Sakallı ipten paspas yapılışı video

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
77 Sorgu Yapıldı. 0,460 Saniyede Olu