Simli İpten Havlu Kenarı Dantel Örnekleri

Havlular, günlük yaşantıda olduğu kadar çeyizler için de büyük öneme sahiptir.

  • 27 Mart 2017
  • Simli İpten Havlu Kenarı Dantel Örnekleri için yorumlar kapalı

Simli İpten Havlu Kenarı Dantel Örnekleri

Havlular, günlük yaşantıda olduğu kadar çeyizler için de büyük öneme sahiptir. Günlük yaşantıda kullanılan havlu modelleri genellikle hoş ve basit örneklerden seçilirken, çeyizler için tasarlanan modellerde gösteriş ve şıklık ön planda gelmektedir. Bu sebeple bu sezonun da önde gelen modellerinden olan simli havlu kenarı dantelleri, çeyizlerin vazgeçilmezleri arasına girmeyi başarmış örneklerdendir. Düz renkli iplerden hazırlanan havlu kenarları, boncuk ve kurdele gibi aksesuarlarla süslenmektedir. Oysa, simli ip zaten başlı başına bir parlaklık ve şıklık taşıdığı için, bu tarz aksesuarlara gerek görülmemektedir. Tabi, daha göze çarpıcı gelen havlu kenarları tasarlamak isteyen hanımlar yine boncuk ve kurdele gibi aksesuarları işlemelerinin içlerine katabiliyorlar.

Simli havlu kenarı dantel örnekleri, havluları çok farklı bir havaya sokmaktadır. Son derece hoş bir şıklık sunan simli ipler, tülbent kenarları, yazma kenarları, havlu kenarları ve namaz örtüsü kenarları için bu dönem seçilen ip çeşitlerindendir. Simli iplerden oluşan modeller, günlük kullanımdaki havlular için de kullanılabilir. Banyoların daha hoş bir görünüme sahip olması açısından, simli havlu kenarları da tercih edilebilir. Bunun dışında bir de Türk kadınları eve gelen misafirlere temiz ve oldukça gösterişli havlu modelleri çıkartırlar. Misafirleri için özenen bayanlar da birbirinden farklı ve oldukça kolay örneklerle tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz.

Simli İpten Havlu Kenarı Dantel Örnekleri

Simli havlu modelleri ile çok havalı havlular elde edilebilmektedir. Özellikle sade ve desensiz havlular için tercih edilen simli iplerle oluşturulan havlu kenar örnekleri, bu sezonun havlu kenar örnekleri katalogunda ilk sırada yer alan örneklerdendir. Uyumlu çalışmalar ortaya çıkarmak açısında beyaz havlular için, simli gümüş rengi, simli lila rengi, simli pembe ve mavi rengi ipler kullanılabilir. Bunun dışında havlularını siyah renkte tercih eden bayanlar da ip rengini, simli altın sarısı olarak seçerse, gerçekten son derece hoş ve şık bir havlu kenarı modeli elde edilmiş olacaktır. Simli havlu örnekleri ile oluşturulan havlu kenarları çok daha havalı görünecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
80 Sorgu Yapıldı. 0,593 Saniyede Olu