Kapat

Tavşan Dişi Örgü Modeli ile Bebek Battaniyesi Yapılışı

Anasayfa
Anlatımlı Örgüler Tavşan Dişi Örgü Modeli ile Bebek Battaniyesi Yapılışı
Tavşan Dişi Örgü Modeli

Tavşan dişi örgü modeli işe bebek battaniyesi yapılışı videolu anlatımlı olarak eklendi. Videoyu izledikten sonra bebek battaniyeleri yapabilirsiniz.

Son zamanlarda örgü bebek battaniyeleri yapılışlarına ağırlık verdim. Bebeklerinize şirin battaniyeler örün diye bu paylaşımları yapıyorum. Umarım sizlerde sitedeki bebek battaniyesi yapılışlarını inceleyip bebekler için şirin battaniyeler örebilirsiniz.

Son zamanlarda bayanların örgüye duymuş oldukları ilgi artmış durumda. Artık bir çok şeyi örgü ile yapabiliyorlar. Patik, bere, atkı, kazak, yelek, hırka, battaniye gibi bir çok şey el işi ile yapılabilmekte. Bizlerde bayanlara yardımcı olmak için bu örgülerin anlatımlarını sitemizde yayınlıyoruz. Şimdiki yazımızda da videolu olarak bebek battaniyesinin yapılışını paylaştık. Videoda battaniyenin nasıl yapıldığı anlatılmaktadır. Detaylı bir şekilde incelerseniz sizlerde bebek battaniyesi örneğini yapabilirsiniz.

Tavşan dişi örgü modeli ile yapılan bebek battaniyesi örneği ile yumuşacık battaniye yapabilirsiniz. Bebekleriniz bu battaniye ile daha sıcak kalıp daha sağlıklı büyüyecektir. Onları sıcak tutmak için kendi yapmış olduğunuz örgü battaniyeler ile sarın.

Bundan önceki konumuz olan Kolay Örgü Bebek Battaniyesi Yapılışı da videolu olarak paylaşılmıştır. Daha fazlasını istiyorsanız bebek battaniyeleri kategorisini inceleyebilirsiniz.

Bebek Battaniyesi Yapılışı Videolu Anlatım