Tığ İşi Bebek Patikleri

Tığ işini severek yapıyorsanız, tığ işi bebek patikleri tam size göre bir model olacaktır. Tığ işleri, şişle yapılan örneklere göre biraz daha uğraştırıcı modellerdir. Uğraştırıcı olmalarının yanı sıra bir o kadar da eğlenceli olan örnekler için, birçok değişik teknikler bulunmaktadır. Converse patikler, hayvan desenli patikler, çiçekli patikler, bilekten bağlı patikler, bot şeklinde patikler gibi birbirinden şık ve modern bebek patik modellerini sizlerde yapabilirsiniz. İplerinizi yapacağınız örneğe göre kalın veya ince seçebilirsiniz. Renk tasarımları da tamamen sizin hayal gücünüze bağlı şekillenebilir. Modern ve modaya uygun tasarımlar için son dönemler de converse şeklinde örgü bebek patik modelleri, gerçek ayakkabı deseninden ayırt edilmeyecek şekilde yapılmaktadır.

Converse patik modellerini yapmaya karar verdiyseniz, bu işin zahmetli ve zor olduğunu göz ardı etmememiz gerekir. Fakat zor ve zahmetli olduğu kadar, bu örnekler bir o kadar da katlanmaya değer güzellikte ortaya çıkmaktadır. Bu modelleri gören herkes çok beğeniyor. Modern olan bu modelleri siz de, hediyelik olarak, kendi çocuklarınız veya torunlarınız için veya birkaç müşteri bulup sipariş olarak da yapabilirsiniz. Patik örneklerinizi, bağcık ve düğmelerle süsleyebilirsiniz. Patiklerinizi, kız ve erkek bebeklere ayrı olarak yapıp farklı renk ve desenlerden tasarlayabilirsiniz.

Tığ İşi Bebek Patikleri

 

Kızlar için tercih edilen modeller genellikle bilekten bandı olan modellerdir. Klasik, açık bebek ayakkabılarına benzeyen modelleri, kurdele ve düğmeyle farklılaştırabilirsiniz. Tığ işi bebek patikleri , şişle yapılan modellere göre daha gösterişli durmaktadır. Minik bebeklerinizin ayakları böylece sıcacık olacaktır. Erkek bebekleriniz için ise, çorap ve ayakkabı şeklinde modeller yapabilirsiniz. Son yıllarda olduğu gibi bu sezonda da çok fazla kullanılan ev botları modelini patiklerinize yansıtabilirsiniz. Modern olarak babet dediğimiz fakat eski dönemlerden beri çarık olarak bilinen patik modeli de, erkek bebekleriniz için vazgeçilmez örneklerden olacaktır.  Beğendiğiniz patik örneklerini bebekleriniz için yapabileceğiniz gibi bu modelleri, kendi tasarımlarınızla farklılaştırarak yepyeni modeller oluşturabilirsiniz. Kış aylanın soğuk günlerin de bebeklerinizin minik ayaklarını ısıtacak tasarımdaki patik örneklerini inceleyebilirsiniz.