Kapat

Tığ İşi Örgü Battaniyesi Nasıl Yapılır ?

Anasayfa
Bebek Battaniyeleri Tığ İşi Örgü Battaniyesi Nasıl Yapılır ?
Tığ işi örgü bebek battaniyesi yapılışı

Sizlerde bebek anlatımlı bebek battaniyesi arıyorsanız bu yazımız tamda size göre. Tığ işi ile yapılan örgü bebek battaniyesi ile karşınızdayız.

Bebek battaniyeleri örgü işi ile yapıldığında daha sağlıklı olur. Yün örgü ipleri ile yapılan battaniyeler ile bebeklerinizi sıcacık tutmak istemez misiniz ? Kendi yapmış olduğunuz el işi battaniyeler ile bebekler artık daha sıcak kalacak. Genellikle battaniyeler tığ işi ve şiş işi ile yapılar. Tabi genellikle dediğim örgü olan battaniyelerden bahsediyorum. Tığ işi olarak daha önceki yazımızda paylaşmış olduğumuz kalp motifli bebek battaniyesi de bu örnek gibi çok basit olarak yapılabiliyor.

Bebeklerinize Örgü Battaniyeler Yapın

Sitemizde bulunan anlatımlı örgü battaniyeleri inceleyerek bebeklerinize de yapın. İki farklı renk yün ip ve tığ hazırlayıp sizlerde hemen bu güzel bebek battaniyesini yapın. Anlatımı resimli olarak paylaştım. Aklınıza takılan yerler olursa yorum kısmından sorabilirsiniz.

Bebek battaniyeleri paylaşırken genellikle sadece ve hoş görünenleri paylaşıyorum. Yani aralarından en güzellerini seçip sizler için paylaşıyorum. Bu modeli de çok beğendim. Hem kız bebekler hemde erkek bebekler için kullanılabilir. Yenidoğan bebekten 2 – 3 yaş arası çocuklara kadar bu battaniye ile idare edebilirsiniz .

Tığ İşi Örgü Battaniyesi Yapılışı

“Tığ İşi Örgü Battaniyesi Nasıl Yapılır ?” üzerine 1 yorum

  1. Yıldız says:

Yorumlar kapalı.