Kapat

Tığ İşi Örgü Bayan Atkı ve Kaşkol Modelleri 2018

Anasayfa
Atkı Modelleri Tığ İşi Örgü Bayan Atkı ve Kaşkol Modelleri 2018
El işi bayan atkı örneği

Bu soğuk kış günleri için ihtiyaç veya aksesuar olarak kullanabileceğiniz bayan kaşkol modelleri için birbirinden güzel örneklerle karşınızdayız. Kolayca örebileceğiniz örgü atkı modellerini örerek çeşit çeşit, renk renk kullanabilirsiniz. Örgü şişle atkı ve kaşkol yapacaksanız eğer, bunun için birçok örme tekniği bulunmaktadır. Ajur desenli örnekler, Selanik modeli, kesme şeker modeli, haraşo, düz örnek, baklava modeli, güllü desenler gibi birbirinden güzel yüzlerce modeli tercih edebilirsiniz.

Kış gelince bayanlar hep, şişlere tığlara sarılıyor, soğuktan korunacak şeyleri örebilmek için. Yeni sezonda da o kadar hoş ve güzel bayan atkı modelleri bulunuyor ki, hem şıklığı hem zarafeti hem de tüm zevki gözler önüne seriyor. El emeği göz nuru, kış aylarının vazgeçilmezi olan bu atkılarla kendinizi bu kışta sıcacık hissedeceksiniz. Tüm bayanları büyüleyen bu modellerden yapmak isteyip yapamayan diğer bayanlar için örneklerinizi sunabilirsiniz. Çünkü bu gibi durumlarda genellikle örgü işiyle uğraşan ve gerçekten iyi işler ortaya çıkarak hamarat bayanlarımız, iyi bir kazanç elde etmektedirler. Hatta bu şekilde satış yapan bayanları bulamayan kişiler, yün satan mağazalara gidip, yüncülere istedikleri modeli göstererek ördürmektedirler. Siz de onlar gibi olmak istemez misiniz? Hem kaliteli, hem ucuz hem de kolay bu atkı örme işleri ile yeni yılın en güzel modellerini tasarlayarak satışını yapabilirsiniz.

Tığ İşi Örgü Atkı ve Kaşkol Modelleri 2018

Şişle yapılan bayan kaşkol örnekleri dışında tığla yapılan örneklerde bulunmaktadır. Bu örnekler d şiş örnekleri gibi muhteşem görselliğe sahiptir. Tığ işi biraz daha zahmet ve özen gerektirdiği için şıklık olarak şişle örülen örgülere göre daha gösterişli durmaktadır. Tığla yapılan öyle modeller bulunuyor ki, iç içe geçmeli halkalar, şala benzer modeller, hepsi birbirinden hoş görünüme sahip. Eğer tığ sizi zorluyorsa, daha kolay olan şiş örgü bayan modelleri için çalışmalar yapabilirsiniz. Çekmeli modellerle ajurlu atkı havası vererek yapacağınız modeller olduğu gibi, kapşonlu atkılar da tasarlamanız mümkün. Seçtiğiniz ip ve model üzerine sınırsız çalışmalar yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir