Kapat

Tığ İşi Örgü Bayan Patik Modelleri 2018

Anasayfa
Patik Modelleri Tığ İşi Örgü Bayan Patik Modelleri 2018
Bayan Patik Modelleri 2018

Bu kış da sizlere örmeniz için birbirinden güzel bayan patik modelleri sunuyoruz. Tığ işi örgü bayan patik örnekleri 2018 modelleri sitemizde!

Kış geliyor, havalar soğumaya başladı. Sağlığı korumanın birinci yolu ayakları sıcak tutmaktır. Biz de siz değerli ziyaretçilerimiz için ayaklarınızı sıcak tutacak örgü patik modellerini derledik ve yayınlıyoruz.

Özellikle 2018 patik örnekleri ile geleneksel patik örneklerinin yanı sıra değişik görülmemiş patik modellerini de ekledik sitemize. Maharetli hanımların kolaylıkla öreceği, örgüye yeni başlayanların kolayca öğrenebileceği patik örneklerimizle konforlu ve sıcak bir kış sizi bekliyor.

Patik herkes tarafından kullanılmış ya da kullanılmaktadır. Patikler sadece ayaklarımızı ısıtmakla kalmaz içimizi ısıtır ve geçmişi hatırlatır.

Örgü patikler özellikle bayanlar tarafında soğuk günlerde tercih edilmektedir. Ayağı sıcak tutmasının yanında şık ve güzel olması da önemlidir bayanlar için. Biz de bu nedenle 2018 patik modelleri ile çeşitli desen, renk ve modelleri seçtik sizin için.

Örgü Bayan Patik Modelleri 2018

Bayan patik modelleri örülmesi kolay ve pratik örgülerdir. Tek şiş, iki şiş ve tığ ile örülen birçok patik modeli vardır. Yün seçiminde pamuklu iplikler, ayağı terletmeyecek yünler kullanılmalıdır. Anlatımlı patik isteyenlere Bayan Patik Yapılışı konusunu öneriyoruz.

Kış kapıyı çaldı, bayan patik modelleri 2018 yılında hem içinizi hem ayağınızı ısıtacak…

Klasik bayan patik modellerinin yanı sıra modern ve son moda patiklerfarklı örgü teknikleri kullanılmaktadır. Tek şişle örülen Tunus modeli, çift şişle örülen babet modeli, ibrik örneği, tığ ile örülen fiyonk modeli bunlardan bazılarıdır.

Ayrıca düz renk örülen tığ işi patik örneklerinin üzerine nakış işleyebilir ve aksesuarlar yerleştirebilirsiniz. Tüm bu bayan patik modelleri açıklamalı anlatımlarıyla sitemizde yer almaktadır.

Tığ işi patik modellerinde motiflerden oluşan örnekler de bu yıl çok moda. Renk renk motiflerin birleştirilmesi ile ayakları sıcacık saran bu patik örneklerinin yapımı da çok kolay. İster kendinize ister sevdiklerinize kısa sürede örebileceğiniz tığ işi patik modellerine arşivimizde mutlaka göz gezdiriniz.

Yeni yıl yaklaşmakta iken sizde dostlarınız ve aileniz için hediye olarak ne alacağınızı düşünüyorsanız kendi el emeğiniz göz nurunuz renk renk örgü patik modelleri çok hoş bir hediye ve hatıra olacaktır. 2018 örgü bayan patikleriyle ayaklarınız sıcacık olurken evinizde şık olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir