Tığ İşi Örgü Bebek Bere Örnekleri 2018

Yeni kış sezonu ile beraber bir çok sayıda örgü bebek bere modelleri çıkmaya başlamıştır.

  • 09 Mart 2018
  • Tığ İşi Örgü Bebek Bere Örnekleri 2018 için yorumlar kapalı

Tığ İşi Örgü Bebek Bere Örnekleri 2018

Yeni kış sezonu ile beraber bir çok sayıda örgü bebek bere modelleri çıkmaya başlamıştır. Oldukça soğuk geçen bu kış günlerinde de  çocukların ve bebeklerin üşümemesi için tasarlanan bereler, hem bebeklerin hem de sevimli modellerden oluşan örnekler de şirin bebekler daha da şirin olacak. Bu sene özellikle farklı karakterli olan ve sevimlilikleri ile dikkat çeken bereler oldukça beğenilmektedir. Bu bereler bebeğini kucağına almış anne ya da hala onun doğmasını bekleyen anne adaylarının tercihi olmaktadır. İki şiş ile yapılan örgü modelleri bulunduğu gibi tığ işi bebek bereleri de yapılmaktadır. Berelerin örülmesi için birçok örgü tekniği bulunuyor. Farklı örneklerin yer aldığı modeller ile sıra dışı bereler yapılabilir.

Bebeklere örülecek olan bereler, atkı ve patikler ile zenginleştirilir ise daha güzel olur. Bereler için kullanılan büyük çiçekler ve hayvanlar da oldukça dikkat çekici örneklerdir. Özellikle hayvan karakterli modeller, minik afacanların çok ilgisini çekmektedir. Yeni sezonda görülen birçok model arasında en göz alıcı modelleri örgü bere ile ilgilenen herkes seçebilir. Erkek bebekler için mavi ağırlıklı, deniz veya akvaryum görüntülü, baykuş örnekli, araba örnekli, çizgi film kahraman ve karakter örnekli modeller tercih ediliyor. Kız bebek ve çocuklar için ise beyaz üzerine yapılan, yeşil yapraklı, kırmızı çilek ve kiraz gibi meyvelerin yanı sıra, civciv, kedi, balık, bebek, köpek gibi modeller seçiliyor. Bu modeller daha da güzelleştirilmek ve süslenmek isteniyorsa, boncuk, kurdele ve düğmeler kullanılabilir.

Tığ İşi Örgü Bebek Bere Örnekleri

Bereler için genellikle hep sevimlilikten söz edilir. Örgü bebek bereleri 2018 kategorilerinde de yine hoş olan modeller yer alıyor. Buna ek olarak bir de kulaklı bebek bereleri tercih ediliyor. Böylece bebeklerin kulakları da, soğuktan korunmuş oluyor. Dikkat çeken diğer modeller de ise ponponlar bulunmaktadır. Yapılan bereleri uygun renkler de veya daha çılgın olsun isteniyorsa, fosforlu renkler gibi sıra dışı renklerde ponponlar eklenebilir. Ponponlar, berenin bitiş noktasına konulabileceği gibi, kulaklı bebek bere modelleri için kulakların alt kısımlarında ki bağcıkların ucunda da kullanılabilir. Bebek bere örnekleri, bu sayede çok daha hoş bir hal alacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
74 Sorgu Yapıldı. 3,954 Saniyede Olu